TVK

  R. Baciuška. Foto: MCH Photography  

  Rokas Baciuška RALLYE DU MAROC: nesėkmingas antrasis greičio ruožas

  Agadire (Maroke) startavo penktasis ralio-reidų pasaulio čempionato etapas RALLYE DU MAROC. Jame, kartu su pilna sudėtimi savo Red Bull Can-Am Factory komandos bei kitomis autosporto žvaigdždėmis lenktyniauja ir tauragiškis Rokas Baciuška, tik jau aukštesnėje, T3 motobagių klasėje.
  Penktadienį ekipažas įveikė 19 km prologo ruožą ir savo kategorijoje rikiavosi penkti. R. Baciuška su šturmanu Oriol Vidal Montijano bandomąją trasą įveikė per 11 minučių 11 sekundžių. Minimaliai laiko komanda prarado dėl jų trajektorijoje sustojusio kolegų bagio. Svarbu paminėti, kad itin anksti šiemet tapę dvigubais pasaulio čempionais T4 klasėje, jie šiose varžybose nerenka čempionato įskaitos taškų. Maroko ralis – didelis ir bene svarbiausias žingsnis Dakaro link.

  Šeštadienį, anksti dieną pradėję Agadire, kad pasiektų Zagorą, Maroko ralio dalyviai turėjo įveikti beveik 700 kilometrų. Tauragiškis lenktyninkas su šturmanu O. Vidal Montijano pirmąjį greičio ruožą pradėjo sėkmingai, tačiau vėliau prakirto ratą, susidūrė su bagio elektronikos problemomis. Dėl šių nesklandumo ekipažas prarado 5-6 minutes ir savo kategorijoje liko ketvirtoje pozicijoje.

  Vis tik sekmadienį finišuoti antrame greičio ruože Rokui su šturmanu O. Vidal Montijano nepavyko – likus vos 29 kilometrams lūžo galinė pakabos svirtis, kitaip vadinama šake. Strigę kopose, ekipažas bandė pakelti bagį ir judėti link išvažiavimo kelio be galinio rato, tačiau pastangos buvo bergždžios. Sulaukę vietinių pagalbos (nes temstant į tokias kopas kitiems būtų per pavojinga vykti), mažomis atkarpomis lietuvio ir ispano ekipažas juda į priekį.

  „Trasa šįkart buvo negailestinga technikai. Tikimės, pavyks per naktį sutvarkyti, kad galėtume užbaigti Maroko ralį, tačiau jau tikrai nebe rezultatui“,- kalbėjo R. Baciuška.  Meda Piečytė-Lebrikė
  RB Media


  Maroke nesėkmingas antrasis greičio ruožas
  229

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex