TVK

  Nuotrauka: MCH photography  

  Pasaulio čempionas Rokas Baciuška „Baja Aragon“ išbandys „Toyota Hilux Overdrive“ automobilį

  Nuotrauka: MCH photography  

  Pasaulio ralio-reidų čempiono titulą T4 motobagių klasėje šiais metais ginantis Rokas Baciuška kiek anksčiau nei planuota prisilies prie savo svajonės – T1+ automobilio.

  Turėdamas laiko tarp kitų svarbių startų ir gavus netikėtą, bet labai patrauklų „Overdrive Racing“ komandos pasiūlymą, lenktynininkas startuos garsiausiame Ispanijos ralio reido etape „Baja Aragon“. R. Baciuškos navigatoriumi taps bagyje iki šiol sėkmingai lietuviui talkinantis ispanas Oriol Vidal Montijano.

  Šis „Baja“ etapas laikomas vienu iš stipriausių dėl jame žadančių varžytis tokių Dakaro vilkų kaip Nasseras Al-Attiyah ir Yazeedas Al-Rajhi. Nors lenktynės turėtų būti itin konkurencingos, R. Baciuška pabrėžia, kad bandydamas „Toyota Hilux“ koncentruosis ne į rezultatą. Tikslas – pajausti greitį ir sėkmingai finišuoti.

  „Pats patikėsiu faktu turbūt tik kitą savaitę atsisėdęs į man paruoštą automobilį. Džiaugiuosi, nekantrauju ir tuo pačiu jaudinuosi suprasdamas, kad turiu išskirtinę galimybę pratestuoti T1+ daug anksčiau nei tikėtasi. Esu dėkingas visiems, kurie vertina mano perspektyvą. Neabejoju, kad bus įdomus bandymas prisijaukinti daug didesnę, galingesnę mašiną“, – naujienomis dalijasi R. Baciuška.

  Pagrindiniu sportininko tikslu šiemet lieka antrąkart iš eilės tapti pasaulio ralio reidų čempionu, o pasiekus jį – matuotis T3 klasės bagį bei su juo ruoštis nenumaldomai artėjančiam 2024-ųjų Dakarui.

  „Mano supratimu, rezultatai ateina tik nuolat sukant vairą, palaikant formą dalyvaujant skirtingose varžybose, susipažįstant su vis daugiau pasaulio trasų. Ispanijos „Baja“, besidriekianti per akmeningas vietoves bei dulkėtus kelius, taps dar vienu svarbiu įrašu mano istorijoje, sieksiu pasisemti ten kuo daugiau patirties“, – reziumuoja lenktynininkas.

  Jaunasis pilotas niekuomet neslėpė noro kuo greičiau sėsti už automobilio vairo, tačiau tuo pačiu teigia suprantantis ir visų laiptelių įveikimo svarbą. R. Baciuškai motyvacijos prideda ir dabartinės komandos tikėjimas jo potencialu netolimoje ateityje, artimųjų bei rėmėjų palaikymas,

  „Baja Aragon“ varžybose laukia ne tik konkurencingi varžovai, tačiau ir klastingi greičio ruožai. Iš viso, per tris dienas, ekipažas turės įveikti apie 540 kilometrų. „Baja Aragon“ lenktynės Teruelyje (Ispanija) vyks liepos 20–22 dienomis.  Meda Piečytė
  Roko Baciuškos vadybininkė


  Rokas Baciuška BAJA ARAGON: „Toyota Hilux Overdrive“ išbandymas
  232

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex