TVK

  R. Baciuška antrąją Portugalijos ralio dieną susidūrė su techniniais nesklandumais

  Vakar startavęs „BP Ultimate Rally-Raid Portugal“ įgauna pagreitį, o dalyviai išskirtinėse trasose išbando ne tik save, bet ir techniką. Challenger klasėje lenktyniaujančiam Rokui Baciuškai ketvirtadienį taip pat teko paplušėti – trūko bagio variatoriaus diržas.

  Nepaisant šio gedimo, 166 kilometrų antrąjį specialų greičio ruožą Rokas su šturmanu Oriol Vidal Montijano įveikė per 1 val. 55 sek. ir finišavo dešimti.

  „Diena ėjo „žiauriai“ gerai iki 70-ojo kilometro, bet tuomet nutraukėme variatoriaus diržą, teko stoti keisti“,- pasakojo trasos pradžioje minutė į minutę su toje pačioje kategorijoje šiose lenktynėse važiuojančiu Sebastianu Loebu varžęsis tauragiškis.

  Trečiąjį Dakaro beduiną šiais metais Lietuvai parvežęs lenktynininkas, nors šiuo metu ir lyderiauja, pasaulio ralio-reidų čempionate kovoja dėl kiekvieno taško, todėl turi laikytis išskirtinai atsargiai, kad kasdien pasiektų finišą.

  Trečiadienį pasaulio čempionato įskaitos greičio ruožo laimėtojais tapęs ekipažas žavisi šių varžybų unikalumu bei tikisi sėkmingų likusių išbandymų.

  „Labai įdomus ralis, daug pavojingų, siaurų vietų, daug purvo – keletas mašinų net buvo užstrigę. Ryt laukia ilgiausia diena, važiuosim į Ispaniją, pernakvosim ir vėl grįšim čia“,- sakė R. Baciuška.

  „BP Ultimate Rally-Raid Portugal“ tęsis iki balandžio 7 d., o per penkis greičio ruožus lenktynininkams viso reikės nuvažiuoti daugiau nei 1800 kilometrų. Trečiasis pasaulio ralio-reidų čempionato etapas dalyviams dovanoja neįkainojamą patirtį ir savotišką europietišką Dakaro versiją.

  Renginys vyks aplankant Grândolos, Santiago do Cacém, Abrantes, Alcácer do Sal, Almeirim, Chamusca, Coruche, Mação, Ponte de Sor, Salvaterra de Magos, Sines ir Badajoz savivaldybes.  Nuotraukos: MCH photography

  RB Media informacija


  Antroji diena ir techniniai nesklandumai
  213

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Žiūrimiausios naujienos
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex