TVK

  Skvošas Tauragėje įgauna pagreitį

  Donatas Dirginčius  

  2018 metais duris atvėrę Tauragės bendruomenių namai aktyvų sportą mėgstantiems tauragiškiams pasiūlė ir skvošo salę. Tačiau, panašu, Tauragėje šis rakečių sportas pagreitį įgauna tik dabar. Neseniai susikūrė ir šio intensyvaus žaidimo gerbėjų lyga. Tad kas gi yra skvošas, kuo jis išskirtinis ir kodėl nors kartą verta jį pabandyti žaisti, kalbėjomės su Tauragės skvošo lygos įkūrėju Donatu Dirginčiumi.

  Skvošo karštine gana greit užsikrėtė ir aktyvaus laisvalaikio mėgėjas Lukas. Yra ir daugiau sporto šakų, kuriose naudojamos raketės. Kodėl Lukui būtent skvošas pasirodė tinkamiausia sporto šaka?

  Tauragės skvošo lygos įkūrimo idėją Donatui padėjo išgryninti Edvinas Saveikis – Lietuvos skvošo asociacijos vadovas. Dabar Tauragės skvošo lyga yra besikurianti aktyvaus rakečių sporto bendruomenė ir kuria ateities planus.

  Kamuoliukai vis garsiau ir dažniau bumbsi Tauragės bendruomenių namų skvošo salėje, primindami, kad Tauragėje aktyvaus sporto mėgėjai turi dar vieną pasirinkimą, kur štai tokiu - aktyviu būdu - galima ir atsipalaiduoti.

  Reportažą žiūrėkite TVK kanalu, laidoje „Miesto ritmas“, nuo 2023-04-11 dienos.

  380

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex