TVK

  Skaudvilėje įvyko TAVA 2023 m. veiklos ataskaitinis posėdis

  Tauragės apskrities verslininkų asociacija (TAVA) kaip ir kasmet surengė asociacijos narių visuotinį susirinkimą. Verslininkai susipažinti su ataskaita rinkosi į ne per seniausiai duris atvėrusius „River House“ švenčių namus Skaudvilėje. Be formalumų, t. y. ataskaitos ir finansinės atskaitomybės pristatymo bei tvirtinimo, Tauragės apskrities verslininkai klausėsi įmonės „Profitus“ atstovų pranešimų apie investavimo galimybes Vakarų Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Apie tai, ką buvo galima sužinoti iš pristatymo - interviu su „Profitus“ pardavimų vadove Erika Vovere.

  Be nuoširdžios svečių pristatymo plojimais, į Tauragės apskrities verslininkų asociacijos gretas lygiai taip pat nuoširdžiai buvo priimti nauji nariai. Su viena iš naujų TAVA narių - bendrovės „Antras planas“ įkūrėja ir vadove Egle Stanevičiene kalbėjomės apie verslo idėjos atsiradimą.

  Dar vienas iš TVK pašnekovų - bendrovės, geriausiai žinomos azartiškiems žvejams, „Topas LT“ vadovas Edmundas Juodeikis. Ponas Edmundas geros nuotaikos nestokojo, parodė, kad verslininkai ne tik rimti gali būti, tačiau ir puikiai juokauti, bei pasidalijo „Topas LT“ naujausiais pasiekimais.

  Vienas iš TAVA bičiulių yra inovacijų agentūra „Spiečius“. Apie tai, kuo naudingas TAVA ir „Spiečiaus“ bendradarbiavimas - pokalbis su Viktorija Rukiene.

  Su TAVA pirmininku Mariumi Juciku šnekučiavomės apie verslo gyvavimo statistiką, metinę asociacijos ataskaitą bei apie tai, kodėl verslininkas, „Metta“ vadovas, keičia savo verslo kryptį.

  Šiuo metu Verslininkų asociacijoje yra 87 nariai, tačiau TAVA pirmininkas tikisi, kad šiais, 2024-ais, metais prie asociacijos prisijungs dar daugiau narių.


  Daugiau apie Tauragės apskrities verslininkų asociacijos susirinkimą ir verslininkų bendruomenę - TVK laidoje „Miesto ritmas“ nuo 2024-03-25.

  166

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex