TVK

  Jubiliejinei „Dainų dainelei“ ruošiasi ir Tauragės apskrities vaikai

  Nuo 1974 m. rengiamas Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkursas „Dainų dainelė”, šiemet švenčia jubiliejų. „Dainų dainelėje“ sužibo ne vienas Lietuvos muzikos scenoje žinomas dainininkas, o ir dabar šio konkurso laukia ne tik atlikėjai, tačiau ir ištikimi „Dainų dainelės“ gerbėjai. Antrajame konkurso etape Šilalėje pasirodė vaikai iš Tauragės, Raseinių, Jurbarko, Kelmės, Šilalės ir Pagėgių savivaldybių.

  Šilalėje sutikome ir Tauragės meno mokyklos dainavimo mokytoją Aliną Dambrauskienę, į „Dainų dainelės“ antrąjį etapą atvykusią net su aštuoniais savo mokiniais. Viena mokytojos auklėtinių - Aleksė Šlamaitė. Aleksės sesuo – tauragiškiams gerai žinoma dainininkė Meidė Šlamaitė, tad, panašu, meilė muzikai ir dainavimui – genuose.

  Pirmąkart „Dainų dainelės“ konkurse dalyvavo ir Jurbarko lopšelio-darželio „Nykštukas“ ugdytinės - dvynukės sesutės Rasvita ir Radvilė. Sesutes konkursui ruošusi mokytoja Reda Pinaitienė norėtų, kad, kaip pati mokytoja įvardija, „ugningosios“ dainininkės iš „Dainų dainelės“ išsivežtų gerus, gražius įspūdžius.


  Kaip atlikėjus vertina ir kas yra sunkiausia komisijos darbe, pasiteiravome „Dainų dainelės“ komisijos nario Artūro Noviko, ar daug teko ruoštis priimti svečius Šilalės meno mokyklai, paklausėme mokyklos direktoriaus Arūno Goštauto, ir ar jaučia jaudulį atlikėjams akomponuojantys koncertmeisteriai, sužinosite TVK laidoje „Miesto ritmas“ nuo 2024-01-29.

  152

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex