TVK

  Kelio atkarpoje Skaudvilė-Adakavas-Nemakščiai atsivėrė duobė

  Dėl permainingų orų slenka ne tik šlaitai, bet ir veriasi duobės. Vakar Skaudvilės seniūnijoje esančio Adakavo kaimo kelyje, ties Butenių sankryža, dėl smarkios Trišiūkštės upelio srovės ir oro sąlygų, pradėjo žiojėti duobė. Į duobę vakar, apie 22 valandą, įvažiavo automobilis. Jį vairavusi moteris patyrė sužalojimų, transporto priemonė nepataisoma. TVK kalbėjosi su Skaudvilės miesto seniūnu Gediminu Dinapu.

  „Kelių priežiūra“, besirūpinanti Lietuvos automobilių kelių direkcijai priklausančiais keliais, išplatino pranešimą, kad „dėl besikeičiančių oro sąlygų bei nevaldomos vandens tėkmės buvo sugadintas, o tiksliau – nuplautas kelias“ nr. 4512. Pasak Skaudvilės seniūno, žiūrint į susidariusią problemą iš esmės, reikia tvarkyti vandens pralaidą.

  Gyventojams, vykstantiems nuo Nemakščių pusės į Skaudvilę, ar nuo Skaudvilės į Nemakščius, rekomenduojama rinktis apylanką keliais Sauslaukis-Skaudvilė-Puželiai ir Gelgaudiškė-Būteniai-Adakavas. O, kaip sako Skaudvilės seniūnas, pavasaris ant nosies, tai ir su šiais keliais gali rastis problemų.

  Šiuo metu tinklalapyje eismoinfo.lt nurodyta, kad eismas keliu Adakavas-Skaudvilė-Nemakščiai draudžiamas iki vasario 25 dienos imtinai.

  Pati išplova ir toliau didėja.

  Panašu, kad „Kelių priežiūra“ savo darbuotojus bei techniką nukreipė į Tauragės rajoną - po sudėtingų oro sąlygų kelio atkarpoje Kryžkalnis-Tauragė atsiradusios duobės, kelia galvos skausmą vairuotojams ir gadina automobilius. Šios atkarpos duobes „Kelių priežiūra“ pradėjo taisyti.


  Reportažą iš Adakavo žiūrėkite TVK laidoje „Miesto ritmas“ nuo 2024-01-25.

  103

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex