TVK

  Tauragės STEAM šventė 2-jų metų gimtadienį

  Spalio 27-oji Lietuvos STEAM atviros prieigos centrams ypatinga. Tauragės STEAM AP centras, kaip ir kiti centrai Lietuvoje, buvo įkurtas 2021 m. spalio 27 d., tad šiemet Tauragės STEAM atšventė savo 2-jų metų gimtadienį.

  Lina Obadauskė - Tauragės STEAM vadovė, sako, kad 2-ų metų gimtadienį centras norėjo paminėti atsidėkodami ugdymo įstaigų mokiniams ir mokytojams. Nors dveji metai mokymo centrui ir nėra daug, tačiau pakankamai, kad taptų aišku, jog einama teisingu keliu. Per šiuos metus Tauragės STEAM centrą aplankė beveik 11 tūkst. lankytojų, atlikta beveik 1100 veiklų. Anksčiau iš vieno miesto ar rajono atvažiuodavo tik viena komanda, o dabar, užsikrėtę noru pamatyti STEAM centrus, susipažinti su laboratorijomis, jose vykdomomis veiklomis, atvyksta vis daugiau mokytojų, mokinių, švietimo atstovų. Pasak L. Obadauskės, „visi išvažiuoja susižavėję, kažkiek nuliūdę. Juk ir jie norėtų turėti tokį ar panašų STEAM centrą savo mieste. Tauragės miesto ir rajono švietimo bendruomenė gali didžiuotis tuo, ką turi – nemokamas veiklas mūsų centre.“

  Į STEAM 2-jų metų gimtadienį buvo pakviesti Tauragės r. savivaldybės ir verslo atstovai, centro „kaimynai“, kurie į gimtadienį atėjo su dovanomis ir gražiais palinkėjimais. Dešimt Tauragės miesto ir rajono ugdymo įstaigų mokinių komandų savo žinias STEAM tematika pademonstravo viktorinoje. Kad protas pailsėtų nuo rimto darbo, visus svečius šokių meno mokė „Dance Life“ klubo treneris Justas Bareišis, o šventę vainikavo konfeti ir 6 kg tortas su fejerverkais.

  2844

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Žiūrimiausios naujienos
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex