TVK

  Tauragės vaikai galės tobulėti gabių vaikų ugdymo programoje „Gifted“

  VDU Švietimo akademijos gabių vaikų ugdymo programa „Gifted“ – universiteto specialistų adaptuota tarptautinė Lietuvos-Izraelio gabių vaikų ugdymo programa. Ši programa Lietuvoje pradėta įgyvendinti 2020 m. Ji vykdoma pagal tarptautiniu mastu pripažintą Izraelio gabių vaikų švietimo modelį, kurį sudaro ugdymo programos įvairaus amžiaus vaikams.

  Tauragė - trečias miestas Lietuvoje, į kurį atkeliavo ši tarptautinė Lietuvos ir Izraelio programa.

  Š.m. sausio 8 d. Tauragės pagalbos mokytojui ir mokiniui centre (PMMC) į Finansinio raštingumo modulį susirinko Tauragės ugdymo įstaigų šeštų klasių mokiniai, kurie pagal specialią metodiką buvo atrinkti į gabių vaikų ugdymo programą. Susirinkusius mokinius pasveikino „Gifted” programos vadovė Lietuvoje Dileta Tindžiulienė.

  Finansinio raštingumo modulio mokytojai, Jaunimo finansų akademijos įkūrėjai dr. Vincas Benevičius ir Dalia Kuzmickienė pažinti finansus moko per patyrimą, naudoja unikalias, tik šiems mokymams sukurtas asmenines priemones. Užsiėmimų metu vaikai patirs, ką reiškia gauti atlyginimą, mokėti mokesčius, įsigyti prekes ir paslaugas, vesti pajamų ir išlaidų apskaitą bei stebėti savo asmeninį finansinį augimą. Tokiu būdu vaikai ugdysis atskaitingumą, atsakomybę, strateginį mąstymą ir racionalių sprendimų paieškas. Vaikams sudarytos galimybės perprasti pinigų valdymo dėsnius ir taip pažinti savo finansinės sėkmės formules.

  Gabių vaikų ugdymo programa „Gifted“ Tauragėje startavo neatsitiktinai. 2023-ųjų metų rudenį Tauragės rajono savivaldybė ir Vytauto Didžiojo universitetas pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Gabių vaikų ugdymo programa yra viena iš bendradarbiavimo sutarties gijų.

  Daugiau informacijos apie programą rasite čia: https://gifted.vdu.lt/apie-mus/  Parengta pagal Tauragės PMMC informaciją

  1013

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Žiūrimiausios naujienos
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex