TVK

  Sėdę į transporto priemonę, nepamirškime užsisegti saugos diržo!

  Praėjusią savaitę, kovo 6-12 d., policijos pareigūnai vykdė privalomų saugos priemonių (saugos diržų, saugos šalmų, vaikams skirtų specialių sėdynių (prisegimo sistemų) naudojimo kontrolę.
  Priemonės metu Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamojoje teritorijoje išaiškinti 67 Kelių eismo taisyklių pažeidimai.
  Daugiausia saugos diržų nenaudojimo atvejų nustatyta Šilutėje – 51, Tauragėje – 11, Šilalėje – 5.
  Šilutės rajone į pareigūnų akiratį įkliuvo 4 teisės vairuoti neturintys ir saugo diržo nesegėję vairuotojai, Tauragėje - 1.
  Taip pat priemonės metu, Šilutėje, nustatytas vairuotojas, kuris vairuodamas savo transporto priemonę ne tik nesegėjo saugos diržo, bet ir naudojosi mobiliuoju telefonu be laisvų rankų įrangos.
  Visiems pažeidėjams surašyti administracinio nusižengimo protokolai.
  Primename, kad atsakomybė už saugos diržų nenaudojimą užtraukia baudą vairuotojams ir (ar) keleiviams nuo 30 iki 50 eurų. Pakartotinai padarytas toks pažeidimas užtraukia baudą nuo 60 iki 90 eurų, taip pat gali būti skiriamas teisės vairuoti transporto priemones atėmimas nuo 1 iki 2 mėnesių.
  Atsižvelgus į priemonės rezultatus, galima teigti, kad ne visi vairuotojai rūpinasi savo saugumu ir važiuodami automobiliu, užsisega saugos diržus.
  Važiuodami nepamirškite užsisegti saugos diržo bei pasirūpinkite vežamų vaikų saugumu automobilyje - naudokite jiems skirtas specialias sėdynes, prisekite saugos diržais.
  Atminkite, kad užsegtas saugos diržas gali išgelbėti gyvybę!


  Tauragės apskrities VPK
  Komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė
  Lina Banienė

  353

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex