TVK

Remigijus Šimašius: sėkmingi miestai gali būti tik tada, kai jie yra atviri ir įtraukiantys

Remigijus Šimašius ir Meilutė Parnarauskienė  

Tauragės Birutės Baltrušaitytės viešoji biblioteka tauragiškiams nuolat pristato įvairias edukacines programas, supažindina su įdomiais žmonėmis ir kviečia į knygų pristatymus. Vakar Tauragės gyventojai turėjo galimybę susitikti su Vilniaus miesto meru, buvusiu tauragiškiu Remigijumi Šimašiumi ir įsigyti jo naujai išleistą knygą „Miestas ir meras. Vilniaus pokyčių istorijos“. Apie knygą, Vilnių ir bendrai apie vadovavimą miestui, kalbėjomės su Remigijumi Šimašiumi, o apie tai, kuo Vilniaus mero knyga gali būti įdomi ir tauragiškiams – su bibliotekos vadove Meilute Parnarauskiene.

Tai – antroji Remigijaus Šimašiaus knyga. Tiesa, rašyta pokalbių forma – pirmoji. Kaip Vilniaus miesto meras savo intensyvioje dienotvarkėje rado laiko sudėti 11 pokalbių net į 552 puslapius? Meilutė tiki, kad perskaitęs knygą, kad ir iš kokio miesto skaitytojas būtų, Vilniaus vadovą galės pažinti labiau.

Na, o vis dar Vilniaus meru esančiam Remigijui Šimašiui uždavėme klausimų ne tik apie jo knygą, bet ir apie vadovavimą Lietuvos sostinei. Kaip jis pats vertina savo vadovavimo metus? Paklausėme ir apie merui bei jo žmonos architektės Gilmos Teodoros Gylytės vadovaujamai įmonei anksčiau pareikštas abejones dėl skaidrumo vykdant savivaldybės viešuosiuos pirkimus bei pasiteiravome nuomonės, apie Artūrą Zuoką kaip buvusį galimą Vilniaus miesto merą. Ko Remigijus Šimašius linki Tauragei, Vilniui ir visiems Lietuvos miestams, žiūrėkite laidoje „Miesto ritmas“ nuo 2023-04-05.

1599