TVK

Į Šilutę policijos pareigūnai bus viliojami ir finansinėmis skatinimo priemonėmis

Šilutės rajono savivaldybė padės spręsti policijos pareigūnų trūkumo problemą

Pasirašytą bendradarbiavimo sutartis tarp Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Tauragės AVPK) ir Šilutės rajono savivaldybės. Sutartyje įtvirtintos sąlygos yra pačios palankiausios būsimiems policijos pareigūnams, lyginant su pasirašytomis sutartimis kitose savivaldybėse, teigiama Tauragės AVPK pranešime.

Bendradarbiavimo sutartimi nuspręsta įgyvendinti trūkstamų pirminės ir vidurinės grandies policijos pareigūnų pritraukimo į Tauragės AVPK Šilutės rajono policijos komisariatą programą.

Sutarties tikslas – mokymosi įstaigose besimokančius, mokymo įstaigas baigusius asmenis, jau tarnaujančius ir buvusius policijos pareigūnus, siekiančius grįžti į vidaus tarnybą, skatinti pasirinkti tarnybą Tauragės AVPK Šilutės rajono policijos komisariate.

Patvirtintos šios finansinės skatinimo priemonės ir jų dydžiai:

- vienkartinė skatinamoji išmoka – po 6 000 Eur.
- išlaidų kompensavimas – ne daugiau kaip 20 000 Eur skiriama gyvenamajam būstui (gyvenamosioms patalpoms) įsigyti nuosavybėn Šilutės rajono savivaldybėje.


Tikimasi, kad tokios galimybės skatins jaunus žmones rinktis policijos pareigūno profesiją.Parengta pagal Tauragės apskrities VPK informaciją

185