TVK

Kartų parke - suoleliai ant „Tauragės keramikos“ plytinės likučių

Pirmadienį Žalgirių rajono gyventojai galėjo pamatyti Kartų parke plušančius darbininkus. Vienos iš dviejų buvusios „Tauragės keramikos“ plytinių, stovėjusios prieš dabartinį Dainavos g. 10 namą, betono statinių liekanos buvo perdaromos į suolelius.

TVK susisiekus su Tauragės miesto seniūnu Žilvinu Majumi, seniūnas teigė, kad betono statinius, su kyšančia armatūra, paversti suoleliais jau buvo planuota kurį laiką. Pasak seniūno, kadangi nenorėta sunaikinti ir istorinės „Keramikos“ gamyklos plytinės reikšmės, dėl estetikos, patogumo ir, svarbiausia, sako Ž. Majus, dėl saugumo, aštrius betono kampus nuspręsta uždengti dekoratyvinėmis lentelėmis, pritaikytomis atsisėsti, o styrančius metalo strypus panaikinti. „Baisu būdavo. Mamos su vaikais ateidavo į žaidimų aikštelę, vaikai lakstydavo aplink, buvo baisu, kad koks vaikas nesusižeistų į tą betono luitą“, - TVK sakė miesto seniūnas.

Ką daryti su Kartų parką nepuošiančiais betono likučiais svarstyta jau prieš gerus 5-erius metus. Tauragės rajono savivaldybės „Dėl skulptūrų plastikos ir mažosios architektūros elementų bei išorinės reklamos įrenginių užstatymo vertinimo teikti“ komisija šiemet nusprendė Kartų parke senosios plytinės betono luitus paversti suoleliais. Ateityje šalia keturių suoliukų atsiras lentelė, kurioje bus užrašyta „Tauragės keramikos“ plytinės istorija.

980