TVK

Tauragės apskrities verslininkų asociacija sukvietė verslo atstovus į apdovanojimų vakarą

T. Juodikis su žmona Rita  

UAB Jurlota direktorius Jonas Reičiūnas  

Įmonės Olvirga atstovės  

A. Novikas ir JAZZ ISLAND  

Tauragės apskrities verslininkų asociacija, sutrumpintai TAVA, pakvietė Tauragės, Jurbarko, Šilalės ir Pagėgių verslo įmones ir bendroves į kasmetinį, tradicinį TAVA apdovanojimų vakarą. Renginyje buvo išrinktos geriausios 2022 metų verslo įmonės, sveikinimo žodžius tarė Seimo narė Aušrinė Norkienė, Seimo nario Romualdo Vaitkaus linkėjimus perdavė R. Vaitkaus patarėja Diana Skarbalė.

Kaip pasakojo TAVA pirmininkas Marius Jucikas, renkant geriausias 2022-ų metų įmones remtasi tam tikrais kriterijais: apyvartos bei padidėjusiu darbuotojų skaičiumi. Tauragės apskrityje padidėjusi verslo subjektų pajamų apyvarta tarsi rodo, kad Tauragės apskrities verslams popandeminiai metai, priešingai nei daugelyje kitų apskričių, yra itin sėkmingi. Tačiau pandemija, žinoma, vienokią ar kitokią įtaką vis dar daro, patvirtina asociacijos pirmininkas. Paklaustas, ar didelę įtaką Tauragės krašto verslininkams turi karas Ukrainoje, „Aliumina“ direktorius atsakė, kad didesnę daro Euriboras. M. Jucikas neslepia, kad šiuo metu sunkiau sekasi įmonėms, prekiaujančioms ar dirbančioms medienos sektoriuje. Taip pat iššūkių patiria tos įmonės, kurios įdarbina užsienio piliečius.

Nepaisant kartais verslui kylančių sunkumų, M. Jucikas mano, kad TAVA apdovanojimų vakaras parodo, jog visi Tauragės apskrities verslininkai, net būdami konkurentais versle, yra bendruomeniški ir kolegiški vieni kitų atžvilgiu. Bendrystė ir socialiai atsakingas verslas – tai frazės, kurias minėjo ne vienas renginio dalyvis.

Apie atsakingą verslą kalbėjo ir „Startuolio“ nominacijoje apdovanojimą pelnęs įmonės „Šviesos blyksnis“ vadovas Tomas Juodikis. Bendrovė „Šviesos blyksnis“ buvo nupirkta ir pertvarkyta. T. Juodikis su šypsena sako, kad ten, kur vieni matė iššūkius, jis įžvelgė galimybes, tad ir prie jo sėkmės daug prisideda verslininko optimizmas.

Uždarosios akcinės bendrovės „Danrita“ direktorius Ramūnas Aleksandravičius, gavęs apdovanojimą už geriausią 2022-ų metų Šilalės rajono verslininkų sąjungos įmonę, pamini, kad savo verslą turėjo suspėti pakreipti tinkama linkme. Didelis noras, didelis darbas ir kažkiek – genai, išvardija savo sėkmės faktorius R. Aleksandravičius, o darbščiais ir socialiai atsakingais Šilalės krašto verslininkais pasidžiaugė Šilalės rajono savivaldybės vicemeras Ignas Gužauskis.

Geriausia 2022 m. Jurbarko krašto verslininkų sąjungos įmonė pripažinta „Jurlota“. Bendrovės vadovas Jonas Reičiūnas įsitikinęs, kad be lojalių žmonių ir stiprios nuojautos nebūtų tiek pasiekęs. Ateityje „Jurlotos“ valdymo vairą J. Reičiūnas norėtų perduoti sūnui.

Geriausios 2022 m. Tauragės rajono mažos įmonės „Gabrelle“ apdovanojimą atėjo atsiimti direktorės Irenos Gudkovienės dukra Gabrielė Gudkovaitė. G. Gudkovaitė yra dėkinga savo tėvams, kurie visa galvą buvo panirę į verslo kūrimą, už tas galimybes, kurios atsivėrė jai būtent dėl bendrovės „Gabrelle“ sėkmės. Taip pat iš tėvų, kaip sėkmingų verslininkų, ji norėtų pasiimti kai kurias savybes, kurios praverstų bet kurioje srityje gyvenime.

Geriausia 2022 m. Tauragės rajono didele įmone išrinkta Giedriaus Baciuškos UAB „GBY“. Verslininkas neslėpė savo dėkingumo už pastebėtą bendrovės darbą.

Renginyje buvo sveikinamos 5-erių, 10-ies, 15-os, 20-ies ir 30-ies veiklos metų sulaukusias verslo įmonės. Pasveikintas ir Jurbarko rajono verslininkų sąjungos pirmininkas Gintaris Stoškus šventęs savo 65-jį jubiliejų. TAVA apdovanojimuose publiką džiugino Artūro Noviko vadovaujama džiazo vokalinė grupė „Jazz Island“.Reportažą iš Tauragės kultūros centre vykusio Tauragės apskrities verslininkų asociacijos apdovanojimų vakaro žiūrėkite TVK laidoje „Miesto ritmas“ nuo 2023-11-17.

291