TVK

Diskgolfas. Gargždų sporto centro nuotrauka  

Prasideda dvi savaites truksiantis balsavimas už labiausiai patikusias dalyvaujamojo biudžeto idėjas!

Tauragės rajono savivaldybė skelbia, kad nuo šiandien prasideda dvi savaites truksiantis balsavimas už labiausiai patikusias dalyvaujamojo biudžeto idėjas, skirtas gyvenamajai aplinkai ir viešajai infrastruktūrai gerinti ir kurti. Kviečiame susipažinti su pateiktais gyventojų siūlymais ir atiduoti savo balsą labiausiai patikusiems. Jūsų balsų laukiame iki balandžio 14 dienos.

Šiais metais gyventojai pateikė 16 paraiškų, tai yra 5 paraiškomis daugiau nei praėjusiais metais ir 2 paraiškomis daugiau nei pirmaisiais dalyvaujamojo biudžeto starto metais. Projektams keliamus reikalavimus atitiko 15 paraiškų, už jas ir bus galima balsuoti.

Kaip kasmet, iniciatyvos buvo suskirstytos į 3 kategorijas: didelės apimties projektus ir mažos apimties projektus Tauragės ir kaimiškosiose rajono seniūnijose.

DIDELĖS VERTĖS PROJEKTAI

Didelės vertės projektų kategorijoje pateikti 6 projektai, tačiau 1 iš jų buvo atmestas dėl per didelės projekto sąmatos.

Didelės vertės projektų kategorijoje pasiūlyti tokie projektai kaip: „Ekstremalaus bėgimo su kliūtimis kompleksas“, Sporto klubas po atviru dangumi“, „Skaudvilė – šeimos laisvalaikio oazė“, „Jaunimo paplūdimio sporto aikštynas“, „Oficina“.

Muzikos parkas Mažonuose  

MAŽOS VERTĖS PROJEKTAI TAURAGĖS MIESTO SENIŪNIJOJE

Mažos apimties projektų (įgyvendinamų Tauragės miesto seniūnijoje) kategorijoje pateikti 5 projektai: „Žaisk diskgolfą bet kokiu oru“, „Kupolas – edukacijų ir kamerinių renginių erdvė Kartų parke“, „Žalioji zona, mažinanti transporto priemonių triukšmą ir oro teršimą“, „Aktyvus laisvalaikis ant smėlio prie upės Jūra“, „Žalioji edukacija“.

MAŽOS VERTĖS PROJEKTAI TAURAGĖS RAJONE

Mažos apimties projektų (įgyvendinamų Tauragės rajone, išskyrus miesto seniūnijoje) kategorijoje taip pat pateikti 5 projektai: „Jaunas ir sveikas“, „Geras poilsis, gera sveikata“, „Beržės upelio slėnio pritaikymas poilsiui ir pažinimui“, „Muzikos parko įrengimas Mažonuose“, „Gilus šulinėlis – skaidrus vandenėlis“ kartu su „Atokvėpio stotele“.

Plačiau apie visas idėjas skaitykite www.idejatauragei.lt

BALSAVIMAS

Vienas gyventojas gali balsuoti tik vieną kartą, tačiau visose trijose projektų kategorijose. Galimybę balsuoti turi ne jaunesni nei 16 metų, Tauragės rajone gyvenamąją vietą deklaravę, gyventojai. Balsavimas vyksta internetu, adresu www.idejatauragei.lt. Tam skirtas laikas – dvi savaitės.

Vienas gyventojas gali balsuoti tik vieną kartą, tačiau visose trijose projektų kategorijose. Galimybę balsuoti turi ne jaunesni nei 16 metų, Tauragės rajone gyvenamąją vietą deklaravę, gyventojai.

Balsuoti galima internetu suvedus savo asmens duomenis svetainėje www.idejatauragei.lt arba prisijungus per e valdzios vartus. Gyventojai, kuriems reikia pagalbos balsuojant internetu, gali balsuoti bibliotekose. Neturintys galimybės balsuoti naudojantis elektroninėmis ryšio priemonėmis, kviečiami atvykti į artimiausią bibliotekos filialą, kur bibliotekų darbuotojos įves jūsų balsą, į elektroninę balsavimo sistemą.

Daugiausiai gyventojų palaikymo sulaukusius mažos apimties projektus Tauragės rajono savivaldybė planuoja įgyvendinti per vienerius, didelės – per dvejus metus.

Daugiau informacijos www.idejatauragei.lt

260