TVK

Kovotojas Matas Barkauskas ir treneris Saulius Bucius  

Tauragiškis iš čempionato Abu Dabyje grįžo su bronzos medaliu

2023 metų rugpjūčio 2-5 dienomis Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Abu-Dabyje, vykusiame Pasaulio jaunių ir jaunimo mišrių kovų čempionate tarp 620-ies dalyvių iš 64-ų šalių, bronzos medalį laimėjo sporto klubo „Taurris“ bei Taurages sporto centro auklėtinis Matas Barkauskas.

Trenerio Sauliaus Buciaus auklėtinis, svorio kategorijoje iki 61,2 kg pateko į G grupę, kurioje vienbalsiu teisėjų sprendimu nugalėjo serbą Aleksandrą Novakovičių. Matui taip pat buvo įskaityta pergalė prieš pakistanietį Rayyaną Khaną.

Aštuntfinalyje Matas teisėjų sprendimu įveikė uzbeką Akhatjoną Anvarovą. Šioje dinamiškoje kovoje Matas pranoko varžovą stovėsenoje bei nuolat užimdavo dominuojančias pozicijas parteryje, tačiau kartais nepasvertais sprendimais prarasdavo pranašumą.

Ketvirtfinalyje M. Barkauskas pasimokė iš savo klaidų ir nepaliko šansų Jungtinių Arabų Emyratų atsovui Alogaily Alzaabi - nugalėjo jį vienbalsiu teisėju sprendimu ir užsitikrino medalį.

Kad išeitų į finalą, jaunajam sportininkui pritrūko aukšto meistiškumo varžybų patirties ir jis rankos laužimu pralaimėjo amerikiečiui Maxui Stary.„Taurris“ informacija

320