TVK

Tauragės „Spiečius“ šventė penkerių metų gimtadienį

Inovacijų agentūra, siekdama skatinti verslumą regionuose, įkūrė bendradarbystės centrus, „dūzgiančiu“ pavadinimu „Spiečius“. Tauragėje prieš penkerius metus duris atvėręs „Spiečius“ neseniai atšventė savo gimtadienį. Kaip „Spiečius“ per penkerius gyvavimo metus padėjo tauragiškiams, kuriantiems savo verslą, ir kaip būtų galima „Spiečių“ pristatyti nieko apie šias bendradarbystės erdves negirdėjusiems žmonėms? „Spiečių“ apibūdinant iš praktinės pusės, kaip sako bendradarbystės centro Tauragėje vadovė Indrė Gendroliūtė-Gerulienė, tai – erdvė, kurioje pradedantysis verslininkas gali gauti visas verslumo skatinimo paslaugas pusantrų metų nemokamai.

„Spiečiuje“ savo verslo pirmuosius žingsnius pradėjo žengti Andrius Pleikys – startuolio „Distify“ įkūrėjas, ir Audrius Laurutis, daugumai tauragiškių pažįstamas savo darbais - per „Tauragė – Lietuvos kultūros sostinės 2023“ pristatymą miesto gyventojus bei svečius džiuginusi šviesos instaliacija ant pilies komplekso sienų - A. Lauručio įkurtos bendrijos „Pozityvūs sprendimai“ darbas.
Pokalbius su jaunaisiais verslininkais ir, regis, visuomet besišypsančia Tauragės „Spiečiaus“ vadove - reportaže, laidoje „Miesto ritmas“ nuo 2023-05-08.

241