TVK

Pasirašyta sutartis dėl automobilių stovėjimo aikštelės prie daugiabučių gyvenamųjų namų Gedimino g. 6 ir 8, bei Žemaitės g. 3 statybos darbų

Birželio 7 dieną pasirašyta sutartis dėl automobilių stovėjimo aikštelės prie daugiabučių gyvenamųjų namų Gedimino g. 6 ir 8, bei Žemaitės g. 3 statybos darbų.
Projekto rangovas UAB „Stamela“, darbų vertė – 377 434,79 Eur, atlikimo trukmė – 5 mėnesiai.
Darbų metu bus įrengta trinkelių dangos važiuojamoji dalis bei suprojektuota 50 automobilių stovėjimo vietų, iš kurių 3 skirtos neįgaliesiems. Šalia aikštelės numatyti šaligatviai pritaikyti žmonėms su negalia. Bus įrengti suoleliai, šiukšliadėžės.
Aikštelėje taip pat bus įrengtas apšvietimas, sodinami medžiai ir krūmai, perkeliama skalbinių džiovykla. 11-oje automobilių stovėjimo vietų bus įrengta elektros tinklų infrastruktūra, įskaitant elektros kabelių kanalus su kabeliais, o įkrovimo stotelės bus numatytos kitu etapu.

Vadovaujantis pagal savivaldybės užsakymą parengtomis Žaliosios infrastruktūros rekomendacijomis, aikštelėje bus įrengtas tvarios vandentvarkos elementas – biolatakas. Šis biolatakas surinks lietaus vandenį nuo aikštelės per gatvės bordiūruose įrengtas angas, o surinktas vanduo per laidų gruntą filtruosis į drenažo tinklus ir bus nuvedamas į esamus lietaus tinklus. Be to, stovėjimo vietoms bus įrengta vandeniui laidi danga iš betono trinkelių, kurių tarpai bus užpildyti nesurištuoju mineralinių medžiagų mišiniu.
Šis projektas ne tik pagerins automobilių stovėjimo sąlygas, bet ir užtikrins, kad aplinka būtų pritaikyta visiems gyventojams, įskaitant žmones su negalia, bei atitiktų tvarumo principus.
Visa informacija apie Tauragės rajono savivaldybės planuojamus, vykdomus ir jau atliktus darbus bei projektus – https://darbai.taurage.lt/

194