TVK

Įvairūs nusikalstamos veikos veidai: sukčiavimai, internetinės apgavystės ir „dropas“

L. Banienė  

Prasidėjęs šiltasis sezonas miesto gyventojus vis dažniau išvilioja pasimėgauti gamta, o prisiekusius sodininkus – darbuotis daržuose ir šiltnamiuose. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) Komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė Lina Banienė sako, kad, norint, jog šiltasis sezonas nebūtų sugadintas dėl ilgapirščių nusikalstamų veikų, atostogauti ar išvykti iš namų reikėtų atsakingai pasiruošus.

Nors ne kartą per įvairias žiniasklaidos priemones gyventojai perspėti internetinėse platformose pirkti prekes tik įsitikinus pardavėjo patikimumu, apgautų žmonių, iš kurių išvilioti pinigai, o prekė negauta, apstu. Taip pat plinta nauja sukčiavimo forma, kai pinigai iš gyventojų bankų sąskaitų išviliojami šiam tikslui susibūrus keliems asmenims. L. Banienė pastebi, kad internetinėje platformoje perkant bet kokią prekę, svarbiausia, nesusigundyti produkto pigumu.

Dar viena Tauragėje bei gretimuose miestuose ir rajonuose opi nusikalstama veikla yra disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis. Kaip policijos atstovė sako, pareigūnai didelio masto sulaikymų, susijusių su narkotinių ar psichotropinių medžiagų disponavimu, šiemet neįvykdė, tačiau pareigūnų darbas to siekiant vyksta kasdien. Dėl suktinės policijai yra įkliuvę ir paaugliai.Kaip kuo labiau apsisaugoti nuo finansinių sukčių, vagių ir kas yra „dropas“, sužinosite pažiūrėję TVK laidą „Miesto ritmas".

450