TVK

Tauragės „Šaltinio“ progimnazijos stadionas bus atviras visiems

Tauragės rajono savivaldybė išplatino pranešimą, apie akivaizdžiai savo „rūbą“ keičiantį „Šaltinio“ progimnazijos stadioną. Projekto „Tauragės „Šaltinio‘‘ progimnazijos infrastruktūros ir aplinkinės teritorijos funkcionalumo didinimas“ tikslas, kaip rašoma pranešime, yra užtikrinti Tauragės miesto viešųjų erdvių kiekybinę ir kokybinę atitiktį miesto gyventojų poreikiams, išnaudojant jas laisvalaikio, aktyvaus laisvalaikio ir sporto galimybių plėtojimui.

Projekto įgyvendinimo metu numatyti Tauragės „Šaltinio“ progimnazijos stadiono, esančio J. Tumo – Vaižganto g. 123, rekonstravimo ir naujos statybos darbai. Bus sukurta kompleksinė laisvalaikio, aktyvaus poilsio ir sporto infrastruktūra: dirbtinės dangos futbolo aikštelė, mini futbolo aikštelė, krepšinio aikštelės, badmintono aikštelės, teniso aikštelės, bėgimo takas, bėgimo takas per kalvas, treniruoklių aikštelės vaikams ir senjorams, vaikų žaidimo aikštelės, universali žaidimų aikštelė, lauko gimnastikos treniruoklių zona, elektros tinklų ir apšvietimo sistema, geriamojo vandens tiekimo ir paviršinių nuotekų tvarkymo tinklai ir kita lydinti infrastruktūra (nedidelės tribūnos, asfaltuoti takai, suoliukai, vandens kolonėlė, šiukšliadėžes ir kiti mažosios architektūros elementai), numatoma atlikti žemės ir reljefo tvarkymo darbus ir t. t.

Sutvarkyta infrastruktūra bus vieša ir be apribojimų prieinama Tauragės „Šaltinio“ progimnazijos bendruomenei, Tauragės miesto gyventojams ir lankytojams - projekto įgyvendinimo metu bus nepažeidžiami Horizontaliųjų principų ir kitų Europos Sąjungos pagrindinių teisių chartijos nuostatų laikymosi reikalavimai, tad atnaujinta infrastruktūra galės naudotis visi žmonės, nepriklausomai nuo jų lyties, rasės, tautybės, lytinės orientacijos, etninės priklausomybės, religijos, negalios ir kt.


Projekto pareiškėja – Tauragės rajono savivaldybės administracija
Projekto partnerė – Tauragės „Šaltinio‘‘ progimnazija
Trukmė – 05/2023 – 05/2025
Projekto vertė – 2 157 404,32 Eur.
ES finansavimas – 1 833 793,67 Eur.2023 metais TVK sukūrė reportažą apie stadiono darbų pradžią. Reportaže - interviu su projektą prižiūrinčiu Statybos skyriaus specialistu bei „Šaltinio“ progimnazijos direktore. Kviečiame pažiūrėti.

270