TVK

Asociatyvi nuotr.  

Savaitgalį - rimti nusikaltimai: Tremtinių kelio g. peiliu sužalotas vyras

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) savaitgalio suvestinėje - ne vienas rimtas nusikaltimas. Visa laimė, kad Tauragės (AVPK) aptarnaujamojo teritorijoje sužalojimų peiliu nedažnai pasitaiko, vis tik šį šeštadienį (05-18), apie 1.30 val., namuose, Tauragėje, Tremtinių kelio g., konflikto metu, moteris, gim. 1968 m., peiliu sužalojo vyrą, gim. 1967 m. Po medikų apžiūros vyras išleistas gydytis ambulatoriškai. Moteris uždaryta į laikino sulaikymo patalpą. Sulaikytoji policijos pareigūnams yra žinoma - tauragiškė ir anksčiau turėjo susidūrimų su teisėsauga dėl smurtavimo.

Kad sukčiai ir toliau sėkmingai apgaudinėja gyventojus parodo savaitgalį (05-18 d.) užregistruotas galimas nusikaltimas - į Tauragės apskr. VPK kreipėsi moteris, gim. 1963 m., kuri teigia, kad gegužės 15-17 d. Tauragėje, Oranžerijos g., jai būnant namuose, paskambino nepažįstami asmenys, prisistatę esą „Google“ kompanijos atstovu ir „Luminor“ banko darbuotoju, ir apgaulės būdu iš jos išviliojo 32 157 eurus. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Dar viena vagystė įvykdyta 2024-05-15 apie 14.35 val. - į parduotuvės patalpas, Tauragėje, Gedimino g., įėjęs pašalinis asmuo pavogė iš darbuotojo, gim. 1997 m., kuprinės piniginę. Nuostolis - 750 eurų.

O Šilalėje šeštadienį užregistruotas nesėkmingas vieno asmens atsakomybės vengimas - 23.15 val. Šilalėje, J. Basanavičiaus g., neblaivus (1,73 prom.) 25 m. vyras, neturėdamas teisės vairuoti transporto priemonių, vairavo privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu neapdraustą automobilį „VW Passat“ ir, važiuodamas atbuline eiga, atsitrenkė į už galo automobilių sustojimo vietoje stovėjusį automobilį „Audi“. Pasišalinęs iš įvykio vietos, Zobielijos – Šilo g. sankryžoje, nesuvaldė automobilio, nuvažiavo nuo kelio į pakelės griovį ir atsitrenkė į kelio ženklą. Eismo įvykio metu apgadintas kelio ženklas ir automobilis. Žmonės nenukentėjo.

Sekmadienį (05-19) Tauragės r., Gaurės sen., Liperiškės k., užfiksuotas galimas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis. Apie 10.03 val., apžiūrint patikrinimui sustabdytą automobilį „Opel Astra“, kurį vairavo blaivus 26 m. vyras, buvo rastas folijos lankstinukas su augalinės kilmės, lipnia, kaip įtariama, galimai narkotine medžiaga. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 259 str. 1 d.

385