TVK

Tauragės miesto šventėje – svečiai iš Sakartvelo, nemokami batutai ir estrados grandai

Kasmet Tauragę įvairiom nuotaikingom spalvom nudažanti miesto šventė „Tauro ragas“ ir šiemet nuo gegužės 30-os lauks tauragiškių bei miesto svečių pasisemti geros energijos šventinėje Tauragėje. Apie Tauragės miesto šventę - interviu su Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktore Gintare Rakauskiene bei Kultūros skyriaus vedėja Šarūne Stasytiene

Tauragės savivaldybės administracijos direktorė patikina, kad šiemet taip pat bus išskirtinių renginių - teatras iš Lenkijos KTO kvies pasidomėti kasdienybe per performanso žanrą, choras „Gloria“ prie šiųmetinės Tauragės miesto šventės pakvietė prisidėti ne tik Kauno simfoninį orkestrą, bet ir kompozitorių iš Jungtinių Amerikos Valstijų, „Tauro rago“ šventėje mažieji gyventojai, kaip visad, galės iki valiai džiaugtis nemokamais batutais, parodų lankytojai, vizualinio meno gerbėjai taip pat turės, kur akis paganyti ir meno žinias praturtinti.

Kultūros skyriaus vedėja Š. Stasytienė pripažįsta, kad populiariuosius atlikėjus į miesto šventę darosi vis sunkiau pakviesti – dauguma didžiųjų Lietuvos žvaigždžių jau yra koncertavę Tauragėje, tad dabar dėmesys skiriamas lietuviškos muzikos legendoms. Tauragiškiams šeštadienį, birželio 1 d., koncertuos Kastytis Kerbedis, Adrina, Leon Somov ir legendinė grupė „Hiperbolė“.

O paskutinę miesto šventės dieną – birželio 2-ąją, sekmadienį, „Tauro rago“ programa siūlo sporto renginių įvairovę. Be bėgimo, skirto Tėvo dienai, sporto entuziastai galės palaikyti savo favoritus futbolo turnyre „Tauragė cup“ Vytauto stadione ar tinklinio turnyre „Šilo“ aikštyne. Norintieji, kad miesto erdvės dar ir sekmadienį skambėtų, taip pat neturėtų likti nusivylę – gyventojai sekmadienį turės galimybę apsilankyti dviejuose koncertuose. Juos Tauragei dovanoja ilgamečiai savivaldybės partneriai „Mugių centras“.Interviu su savivaldybės atstovėmis ir detalesnė informacija apie „Tauro rago“ dienas - TVK laidoje „Miesto ritmas“ nuo 2024-05-15.

287