TVK

Konkurso „Aš ir Policija“ nugalėtojai - jungtinė Tauragės mokinių komanda

Šiais metais dalyvauti ir dėl prizų varžytis, atnaujintame Lietuvos policijos konkurse moksleiviams „Aš ir Policija“ vėl buvo sukviestos visos iniciatyvą parodžiusios šalies mokymo įstaigų komandos.

I-ame konkurso etape buvo varžomasi rajoniniuose konkursuose žodžių mūšio rungtyje. Šiame etape buvo atrinkta virš 60 moksleivių komandų, kurios, II-ojo etapo nugalėtojams išaiškinti buvo pakviestos į Kauno mieste esantį pabėgimo kambarį.

Finalinis konkurso „Aš ir Policija“ etapas buvo organizuotas Klaipėdos mieste, kur komandos iš kiekvienos apskrities dalyvavo orientaciniame žaidime „Dingusi Klaipėda“.

Klaipėdoje, pučiant jūros vėjui ir šildant pavasario saulei, paaiškėjo, kad šiais metais visose konkurso rungtyse geriausiai pasirodyti pavyko jungtinei moksleivių komandai atvykusiai iš Tauragės Versmės ir Žalgirių gimnazijų.

Antrą vietą konkurse užėmė Rokiškio rajono Pandėlio gimnazijos moksleivių komanda. Trečiąją vietą iškovojo Lazdijų Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos moksleivių komanda „Kriminalistai“.

Visos konkurse dalyvavusios komandos buvo supažindintos su Klaipėdos vyriausiuoju policijos komisariatu, apdovanotos saldžiais prizais su policijos simbolika. Prizininkams taip pat buvo įteikti dovanų kuponai, o nugalėtojai papildomai gavo galimybę kartu su klasės draugais jiems tinkamu laiku atvykti į individualią pažintinę ekskursiją Lietuvos policijos mokykloje.Lietuvos policijos informacija

171