TVK

Rinkėjai iš anksto atiduoti savo balso neskuba

Nuo gegužės 7 dienos prasidėjo išankstiniai Lietuvos Respublikos prezidento rinkimai, kuriuose savo balsą galima skirti vienam iš septynių kandidatų, bei referendumas dėl Konstitucijos 12 straipsnio pakeitimo. Pirmąją išankstinio balsavimo dieną Tauragėje savo valią pareiškė 433 gyventojai. Tauragės rajono savivaldybės rinkimų komisijos pirmininkas Tadas Pauparis teigia, kad pirmąją išankstinio balsavimo dieną, lyginant su praeitais metais vykusiais savivaldybių rinkimais, balsuojama vangiau, nors išankstiniuose rinkimuose Tauragėje savo balsą atiduoti gali bet kurioje savivaldybėje registruotas balso teisę turintis Lietuvos pilietis.

Vakar savivaldybėje apsilankė ir pirmą kartą savo gyvenime balsuojančių asmenų. Šia ypatinga proga tauragiškė Raimonda buvo pasveikinta rinkimų komisijos pirmininko ir merginai įteiktas Lietuvos Respublikos Konstitucijos leidinys.

TVK kalbino ir rinkėjus. Dauguma kalbintųjų atėję balsuoti, jau buvo apsisprendę, ką norėtų matyti einantį Lietuvos Respublikos vadovo pareigas ir ar norėtų pakeitimų Konstitucijoje.Kur galima balsuoti išankstiniuose rinkimuose ne tik Tauragėje, bet ir Šilalėje bei Pagėgiuose, kodėl gyventojai renkasi išankstinį balsavimą, žiūrėkite TVK laidoje „Miesto ritmas“ nuo 2024-05-08.

202