TVK

„Tauragės vandenys“ 2023 m. užbaigė pelningai

Gegužės 5-oji nuo 2003-ų metų yra paskelbta Vandentvarkos diena. Pasinaudodami profesinės šventės proga, „Tauragės vandenys“ pakvietė visus į atvirų durų dieną. Po mokiniams surengtų ekskursijų, prasidėjo oficialioji dalis - UAB „Tauragės vandenys“ direktoriaus Tado Paupario metinis pranešimas, dr. Tomo Ruginio mokslinis pranešimas apie vandens filtrus bei vandenį, tekantį iš čiaupo. Po svečių sveikinimų į užtarnautą poilsį išleistas ilgametis „Tauragės vandenų“ technikos direktorius Jonas Gečas.

Ataskaitoje apžvelgti 2023 m. įmonei buvo sėkmingi ir produktyvūs - atsirado 150 naujų „Tauragės vandenų“ klientų. Pagal projektą prie centralizuotų nuotekų tinklų prisijungė Mažonų ir Kęsčių gyventojai. Bendrovė savo veiklą plės ir kitose Tauragės rajono gyvenvietės. Vis tik ne visi norintieji tapti „Tauragės vandenų“ abonentais, turi galimybę tai padaryti.

Nuo 2023 m. vasario „Tauragės vandenų“ abonentai ir vartotojai gauna tik elektronines sąskaitas. T. Pauparis sako, kad dėl tokio pokyčio bendrovė sutaupė beveik 40 000 eurų.

Įmonės laukia dideli projektai ir didelės investicijos iki pat 2030 metų, sako bendrovės „Tauragės vandenys“ vadovas, o kol kas įmonė kreips savo dėmesį į gyventojų skatinimą gerti vandenį tiesiai iš čiaupo, taip pabrėžiant, kad geriamasis vanduo Tauragėje yra švarus ir sveikas.Ar yra nusiskundimų dėl elektroniniu būdu pateikiamų sąskaitų, kokios kaimiškosios vietovės bus prijungiamos prie centralizuotos nuotekų sistemos ir kodėl ne visi norintieji prie šios sistemos prisijungti gali tai padaryti, sužinosite TVK laidoje „Miesto ritmas“ nuo 2024-05-07.

170