TVK

„Centro“ turguje – darbymetis: prasidėjo gėlių sezonas

Gražų, šiltą rytą užsukus į Centro turgų sutinki zujančius žmones, paprastai išeinančius ar jau rankose nešančius nupirktas prekes. Rinktis turguje tikrai yra iš ko – pavyzdžiui, gėlių ir prieskoninių augalų pasirinkimas dabar yra ypač platus. Apie šių dienų miesto turgų centre – pokalbis su turgaus administratore Antanina Pijoraitiene.

Administratorė sako, kad padaugėjo prekeivių gėlėmis, tačiau buvo toks metas, kai turguje pritrūko našlaičių. Kainos „nesikandžioja“, o norinčiųjų prekiauti daržovėmis, uogomis ir vaisiais laukia eilė.

Centro turgus šiuo metu dirba be trukdžių, tačiau ne per seniausiai buvo pasirodę pranešimų apie kylančius neramumus ir nepatogumus kai kurių kioskų prekybininkam tuo metu, kai duris atvėrė Tauragės „Carito“ atiduotuvė ir buvo pradėtos dalinti paramos kortelės, o policijos pareigūnų pažadas turguje apsilankyti dažniau taip ir liko tik pažadu.

Pasiteiravome ir pirkėjų, ar gėlių asortimentas bei kainos juos tenkina.

Vienintelis vis dar pasitaikantis iššūkis jaunesniųjų kartų Centro turgaus klientams - lusto kortelių skaitytuvų trūkumas.Kiek kainuoja stevijos daigas ir kaip sekasi su Centro turgaus kioskų nuoma - TVK laidoje „Miesto ritmas“ nuo 2024-05-02.

122