TVK

Tarptautinę kovos su triukšmu dieną policijos pareigūnės lankėsi „rizikos židiniuose“

Balandžio 26-oji – Tarptautinė kovos su triukšmu diena. Su vienokiu ar kitokiu triukšmu susiduriama kiekvieną dieną, todėl labai svarbu atkreipti visuomenės dėmesį į triukšmo poveikį sveikatai ir saugios aplinkos kūrimui, teigia pareigūnės.

Tauragės policijos bendruomenės pareigūnės lankėsi „rizikos židiniuose“ ir ten bendravo su gyventojais, primindamos pagrindines taisykles. Kiekvienoje aplankytoje vietoje pakabinta informacija apie numatytą atsakomybę.

Policija primena, kad:

Šauksmai, švilpimas, garsus dainavimas, grojimas muzikos instrumentais arba kitokiais garsiniais aparatais, kiti triukšmą keliantys veiksmai gatvėse, aikštėse, parkuose, paplūdimiuose, viešajame transporte ir kitose viešosiose vietose, o vakaro (nuo 19 val. iki 22 val.) ir nakties (nuo 22 val. iki 7 val.) metu – ir gyvenamosiose patalpose, įmonėse, įstaigose ar organizacijose, kai tai trikdo kitų ramybę, poilsį ar darbą, užtraukia baudą asmenims nuo 80 iki 200 eurų. Juridinių asmenų vadovams arba kitiems atsakingiems asmenims gali tekti susimokėti baudą ir nuo 200 iki 300 eurų.Parengta pagal Tauragės policijos bendruomenės pareigūnių informaciją

169