TVK

E. Mockaitis  

Tauragės apylinkės teismą paliko teisėjas Egidijus Mockaitis

Tauragės apylinkės teismo kolektyvas atsisveikino su kadenciją baigusiu teisėju Egidijumi Mockaičiu. Šias garbingas pareigas teisėjas ėjo 15 metų, iš kurių paskutinius penkerius metus ėjo Tauragės apylinkės teismo pirmininko pareigas.

Išlydėtuvių ceremoniją pradėjo Tauragės apylinkės teismo laikinai einanti teismo pirmininko pareigas teisėja Gražina Gudžiūnienė, perskaitydama teisėjui Egidijui Mockaičiui skirtus Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos bei Teisėjų tarybos pirmininkės Sigitos Rudėnaitės sveikinimo žodžius bei perduodama padėkas nuo jų.

Teisėjui Egidijui Mockaičiui sveikinimo ir atsisveikinimo žodžius tarė ir atvykęs Klaipėdos apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininkas Aurimas Brazdeikis bei įteikė simbolines dovanas nuo Klaipėdos apygardos teismo vadovybės. Kolegos teisėjai renginio metu visiems priminė, kad tai ne tik teisėjo E. Mockaičio išlydėtuvės, bet ir jo gimtadienis, ir palinkėjo teisėjui kuo geriausios kloties naujame gyvenimo etape. Buvusių kolegų teisėjų vardu, laikinai einanti teismo pirmininko pareigas teisėja Gražina Gudžiūnienė įteikė atminimo dovanas – teisėjo skiriamąjį ženklą – regaliją bei kitas atsisveikinimo dovanas.

Visi susirinkusieji vieningai tvirtino, jog prisimins teisėją kaip profesionalų teisininką, malonų ir šviesią asmenybę, palinkėjo stiprios sveikatos, įsimintinų kelionių ir dar daug pirmųjų kartų.

Pasibaigus sveikinimų lavinai, teisėjas Egidijus Mockaitis padėkojo už gražius žodžius ir palinkėjimus, už bendrą nueitą kelią teismo kolektyvo nariams. „Ačiū“ teisėjas tarė ir savo komandos narėms - teisėjo padėjėjai Lainedai Jasaitienei ir sekretorei Irenai Žumajevienei, su kuriomis jam teko dirbti teisme nuo pirmos iki paskutinės darbo dienos.

E. Mockaitis 1959 m. gimė ir augo Tauragės rajone. 1982 metais pabaigė Lietuvos veterinarijos akademiją ir dirbo veterinarijos gydytoju. 2003 m. įstojo į Vilniaus universitetą ir baigė teisę. Studijuodamas dirbo Tauragės apskrities valstybinėje mokesčių inspekcijoje skyriaus vedėju, o nuo 2009 m. - Tauragės apylinkės teismo Tauragės rūmuose teisėju.Mindaugo Radvilos
Tauragės apylinkės teismo
teisėjo padėjėjo ir
atstovo ryšiams su visuomene informacija

187