TVK

Pagėgiuose jau veikia elektromobilių įkrovimo stotelės

Pagėgiuose, autobusų stoties teritorijoje, Vilniaus g. 29, nuo balandžio 22 dienos jau veikia dvi elektromobilių įkrovimo stotelės.
Viena iš jų – vidutinio greitumo AC stotelė 2×22 kW, vienu kartu galinti krauti du elektromobilius, kita – didelės galios 180 kW DC stotelė, skirta krauti elektra varomiems autobusams. Įkrovos vietų administravimu ir paslaugų apskaitą teikia, konkurso būdu atrinkta bendrovė „Stuart Energy“, kuri veiklą vykdo ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Baltijos šalyse.

Vartotojai, susikūrę paskyrą mobilioje programėlėje „Stuart Energy“, mobiliosios aplikacijos žemėlapyje galės pasirinkti norimą įkrovos vietą, rasti instrukciją kaip naudotis elektromobilių įkrovimo stotele, matyti krovimo istoriją ir kitą informaciją, bei pranešti apie iškilusią problemą. Aplikaciją į išmaniuosius įrenginius galima parsisiųsti iš „Google Play“ arba „App Store“ platformų vadovaujantis šia nuoroda: stuart.energy/app.

Instrukcija, kaip naudotis įkrovimo stotele ir mobiliosios programėlės QR kodu, vartotojams yra pasiekiami atvykus į elektromobilių įkrovimo stotelės vietą.


Elektromobilių įkrovimo stotelių paslaugų kaina:

- AC stotelė 2×22 kW – 0,35 Eur/kWh;
- DC stotelė 180 kW – 0,45 Eur/kWh.Pagėgių savivaldybės informacija

121