TVK

Lauksargiuose įrenginėjamos rekreacijai skirtos patalpos

Kaip skelbia Lauksargių seniūnijos feisbuko puslapis, įpusėjo naujos patalpos įrengimo darbai. Šioje patalpoje kuriamos erdvės skirtingo amžiaus ir pomėgių seniūnijos gyventojams, patiriantiems vienatvę, suteikiant jiems galimybę bendrauti ir pasijusti visuomenės dalimi. Čia bus galima paskaityti naujausios spaudos, atsigerti puodelį arbatos, ar šiaip susėdus pasikalbėti. Seniūnijos gyventojai, neturintys skalbyklės namuose ar jai sugedus, galės naujai įrengtose patalpose išsiskalbti, nes bus pastatyta skalbimo mašina ir džiovyklė. Šiose patalpose savo veiklą tęs Tauragės atvira jaunimo erdvė.

Patalpos bus įkurtos seniūnijos pastato pirmame aukšte. Šiuo metu vyksta intensyvus patalpų remontas: sienos bei lubos perdažomos šviesiai, klojamos naujos grindys.

Prieš tai šios patalpos buvo privačios - jose buvo parduotuvė. Vėliau patalpas už 11 000 Eurų įsigijo Tauragės rajono savivaldybė ir patikėjo jas Lauksargių seniūnijai. Kambarys įrenginėjamas skandinavišku tokio tipo patalpų modelio principu. Lauksargių seniūnas Mindaugas Giačas tikisi didelio rekreacinės erdvės lankomumo. Seniūnas sako, kad atsižvelgta į lauksargiškių poreikius - gyventojų buvo klausiama, kokios erdvės jiems reikėtų, norėtųsi.

83