TVK

Prasideda Tauragės ligoninės modernizacijos darbai

Tauragės ligoninėje jau galima pamatyti besidarbuojančius statybininkus – pradedamas įgyvendinti gydymo įstaigos modernizavimo projektas. Kaip tvirtina ligoninės vadovas Liutauras Indriuška, atnaujinimai ligoninės skyriuose leis teikti pacientams dar kokybiškesnes gydymo ir skubiosios medicinos pagalbos paslaugas.

Sveikatos apsaugos ministerija informuoja, kad Tauragės ligoninės Reanimacijos bei intensyviosios terapijos ir Skubiosios medicinos pagalbos teikimo skyrių modernizavimo projektui numatyta skirti 2 mln. eurų iš Europos Sąjungos ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonės, o 438 tūkst. eurų bus skirti iš valstybės biudžeto. Tauragės ligoninei įrangą įsigyti skirta 1,5 mln. eurų. Tauragės ligoninės modernizavimo projektas susideda iš trijų dalių: pirmoji dalis yra Priėmimo-skubiosios pagalbos skyriaus modernizavimas, antroji – Terapijos skyriaus atnaujinimas ir trečioji - Reanimacijos skyriaus plėtra ir modernizavimas.
Nors ligoninėje ir aplink ligoninę vyks nemažai statybos darbų, L. Indriuška mano, kad tai neturėtų sudaryti nepatogumų pacientams. Direktorius primena, kad, norint patekti į ligoninę, visada tai galima padaryti per pagrindinį įėjimą.

Šiuo metu Tauragės ligoninė aptarnauja daugiau nei 90 tūkst. apskrities gyventojų iš Tauragės, Jurbarko, Šilalės, Pagėgių bei šių miestų rajonų teritorijų, todėl kartais tenka susidurti su vietos trūkumu. O prieš dvejus metus užklupusi pandemija parodė, kad reorganizacija bei plėtra yra itin reikalinga keliuose ligoninės skyriuose.

Modernizavimo darbai turėtų būti atlikti iki 2025 metų.


Pokalbį su ligoninės vadovu žiūrėkite laidoje „Miesto ritmas“ nuo 2024-04-12.

397