TVK

Vienas iš praeitų metų laimėtojų - Jaunimo parko projektas  

Prasideda balsavimas už labiausiai patikusias dalyvaujamojo biudžeto idėjas

Vienas iš praeitų metų laimėtojų - paplūdymio tinklinio aikštelės  

Vienas iš 2022 m. laimėtojų - multifunkcinė scena  

Tauragės rajono savivaldybė skelbia, kad jau prasidėjo dvi savaites truksiantis balsavimas už labiausiai patikusias dalyvaujamojo biudžeto idėjas, skirtas gyvenamajai aplinkai ir viešajai infrastruktūrai gerinti ir kurti. Susipažinti su projektais ir atiduoti savo balsus už labiausiai patikusias idėjas gyventojai galės iki balandžio 8 dienos, internetinėje svetainėje https://dalyvauk.taurage.lt

Galimybę balsuoti turi ne jaunesni nei 16 metų, Tauragės rajone gyvenamąją vietą deklaravę, gyventojai. Balsuoti galima bus tik vieną kartą, tačiau visose trijose projektų kategorijose.

Šiemet gyventojai pateikė iš viso 20 paraiškų – 4 daugiau nei praėjusiais metais ir 6 paraiškomis daugiau nei pirmaisiais dalyvaujamojo biudžeto starto metais. Projektams keliamus reikalavimus atitiko 17 paraiškų.

Kaip ir kasmet, iniciatyvos buvo suskirstytos į 3 kategorijas: didelės apimties projektus ir mažos apimties projektus Tauragės ir kaimiškosiose rajono seniūnijose.


Didelės vertės projektai

Didelės vertės projektų kategorijoje pateikti 5 projektai: „Ekstremalaus bėgimo su kliūtimis kompleksas“, Beržės dauba“, „Naujakurių bendruomenės sporto ir vaikų žaidimo aikštyno atnaujinimas“, „Profesionalūs lauko treniruokliai Jūros upės paplūdimyje“, „Teniso kortai visiems (Padelis)“.


Mažos vertės projektai Tauragės miesto seniūnijoje

Mažos apimties projektų (įgyvendinamų Tauragės miesto seniūnijoje) kategorijoje pateikti 9 projektai, tačiau 2 iš jų buvo atmesti dėl numatytų reikalavimų neatitikimo. Mažos apimties projektų (įgyvendinamų Tauragės miesto seniūnijoje) kategorijoje pasiūlyti tokie projektai: „(Ne)kitokios laisvalaikio ir sveikatinimosi galimybės“, „Kupolas – renginių ir edukacijų erdvė Kartų parke“, „Miesto langas“, „Sensorinė-edukacinė erdvė socialumui stiprinti – KUPOLAS“, „TAJE poilsio zona“, „Tauragės dviračių parkas – PUMPTRACK TRASA“, „Terasa – Moksleivių alėja“.


Mažos vertės projektai Tauragės rajone

Mažos apimties projektų (įgyvendinamų Tauragės rajone, išskyrus miesto seniūnijoje) kategorijoje pateikti 6 projektai, iš kurių 1 projektas buvo atmestas, nes įgyvendinimo vieta nepriklauso Tauragės rajono savivaldybei ar nebuvo valdoma Tauragės rajono savivaldybės patikėjimo teise. Šioje projektų kategorijoje pasiūlyti tokie projektai: „Jaunas ir sveikas“, „Norkaičių naminukų akademija“, „Poilsio oazė prie Batakių tvenkinio“, „Skaudvilė – šeimos laisvalaikio oazė“, „Vaikai – langas į ateitį“.

Balsuoti galima elektroninėje svetainėje https://dalyvauk.taurage.lt/balsavimas. Tereikia pažymėkite po vieną labiausiai patikusį projektą kiekvienoje kategorijoje bei įrašyti savo vardą, pavardę, asmens kodą, mobilųjį telefono numerį ir paspausti „Balsuoti”. Į mobilųjį telefoną gausite trumpąją SMS žinutę su 5 skaitmenų kodu. Gautą kodą reikės įrašyti balsavimo laukelyje ir patvirtinti savo skirtus balsus.

Gyventojai, kuriems reikia pagalbos balsuojant internetu, gali tai padaryti Tauragės rajono bibliotekoje. Atvyktus į artimiausią bibliotekos filialą, bibliotekų darbuotojai įves jūsų balsą į elektroninę balsavimo sistemą. Atvykdami į biblioteką nepamirškite savo mobiliojo telefono, kuris bus reikalingas jūsų balsui patvirtinti.Parengta pagal Tauragės rajono savivaldybės informaciją

207