TVK

I. Novikovas, O. Bugdinas, D. Petrošius  

T3: Tauragės balsai – „Lietuvos balse“

Tauragiškiai, net nežiūrintys televizijos muzikinio projekto „Lietuvos balsas. Kartos“, jau turbūt yra girdėję apie 3 vaikinus iš Tauragės, pakerėjusius savo balsais visus komisijos narius. Apie grupės „T3“ ateities planus ir didžiąją sceną susėdome pakalbėti ir tuo pačiu susipažinti su Dovydu Petrošiumi, Ovidijumi Bugdinu ir Ignu Novikovu.

Nors Dovydo scenos partneriai ir žino apie vaikino solinės karjeros svajonę, antraeiliais, pakviesti į grupę, nesijaučia. Galbūt dėl to, kad Ovidijus ir Ignas jau yra dalyvavę ankstesniuose „Lietuvos balso“ projektuose, o ir neslepia, kad ateityje savo gyvenimą taip pat norėtų sieti su muzika kaip solistai.

Su tauragiškiais dainininkais muzika - nuo vaikystės, tad koks jausmas, kai į jų pasirodymą sureaguoja viena garsiausių operos solisčių – Nomeda Kazlaus? Trio sako, kad geresnės mokytojos gauti negalėjo ir negaili N. Kazlaus pagyrų. Dovydas priduria, kad yra visiškas fatalistas, tad, kaip lėmė likimas televizijos scenoje, taip, vadinasi, ir turėjo nutikti, ir operos solistė yra būtent jiems skirta mokytoja.

Didžiausias jaudulys, prisipažįsta Dovydas Petrošius, buvo per akląsias perklausas, tačiau šioks toks nerimas lydi kiekvieną dainininką prieš kiekvieną pasirodymą. Tai - tarsi privalomas „atributas“, nes jei nesijaudini, vadinasi, „kažkas negerai“, antrina Ignas.

Su dainininkais kalbėjomės ir apie gyvenimo pokyčius, kuriems įtaką padarė dalyvavimas „Lietuvos balse“ - štai Dovydas bandys ne tik karjerą, bet ir gyvenimą kurti Vilniuje. Tiesa, Ignas persikraustyti į sostinę norėtų, o ir Ovidijus Vilniui taip pat tik kol kas taria „ne“. O tarp Kauno ir Vilniaus – ne toks ir didelis kilometražas, tad susiburti repeticijoms vaikinam bus kur kas paprasčiau. Tad iš kur ta kliūčių nepaisanti meilė muzikai?


Apie tai ir dar apie daug ką kita - TVK laidoje „Miesto ritmas“ nuo 2024-03-12.

164