TVK

Ž. Majus  

Miesto seniūnas sulaukia skambučių ir dėl regioninių kelių

Kaip ir kiekvieną pavasarį miesto seniūnijoms gausu darbų – tai ir medžių bei krūmų genėjimas, gėlių sodinimas, suolelių taisymas ir kita. Kokie darbai dabar yra Tauragės miesto seniūnijos kasdienėje darbotvarkėje ir kokie artimiausi pavasariniai planai, kalbėjomės su miesto seniūnu Žilvinu Majumi.

Žilvinas Majus sako, kad dėl duobių gatvėse sulaukia skambučių ir dėl tų kelių, kuriuos prižiūrėti bei tvarkyti priklauso Lietuvos automobilių kelių direkcijai ar bendrovei „Kelių priežiūra“, tačiau dėl valstybinių ar regioninių kelių būklės seniūnija padaryti nieko negali. O tie keliai, kurie yra seniūnijos atsakomybėje, vos tik leidus oro sąlygoms, skubiai tvarkomi.

Tauragės ūkvedys atviras – be atsakingų komandos narių, miestą išlaikyti tvarkingą būtų sudėtinga. Seniūnas Ž. Majus pasidžiaugė, kad ir įvairios bendruomenės prisideda ne tik prie miesto aplinkos gerinimo, bet ir rūpinasi sparnuočiais. Pavyzdžiui, „Šaltinio“ progimnazija pasirūpins paukščių nameliais, Jovarų bendruomenė Jovarų paukšteliams jau kabino inkilus.

Dar vieni iš artimesnių seniūnijos planų – kolumbariumų įrengimai Senosiose bei Papušynės kapinėse.

Tauragės miesto seniūnas patikino, kad Tauragėje dar numatoma nemažai naujovių, tačiau kokios jos, sakė, per anksti atskleisti – pirma reikia sulaukti savivaldybės viešos informacijos, o tada tiesiog stebėti pokyčius mieste, kurie, kaip Ž. Majus tikisi, bus gyventojams naudingi.


Pokalbį su Tauragės miesto seniūnijos seniūnu žiūrėkite TVK laidoje „Miesto ritmas“ nuo 2024-03-04.

108