TVK

Šilalės sporto ir laisvalaikio komplekso atidarymas jau finišo tiesiojoje

2020 metais buvo pasirašyta sutartis tarp Šilalės rajono savivaldybės ir rangovo „Telšių statyba“ dėl sporto salės statybos darbų. Sporto salė bus atiduota Šilalės sporto mokyklos administracijos žinion ir kartu su Šilalės baseinu sudarys sporto ir laisvalaikio kompleksą. Salės statybas planuota užbaigti anksčiau, tačiau, dėl infliacijos bei kitų išorinių veiksnių, statybos užsitęsė. Kada galima tikėtis sporto salės atidarymo dienos, kalbėjome su Šilalės rajono savivaldybės meru Tadu Bartkumi.

500 vietų salė, kaip teigia meras, tokio dydžio miestui kaip Šilalė, yra optimalus variantas. Tadas Bartkus neabejoja, kad kitos vietos, siūlančios erdves treniruotis profesionalų ir mėgėjų sporto atstovams bei ugdymo įstaigų vaikams, naujajai salei atvėrus duris, jei ir atlaisvės, tikrai neliks be klientų. Besikeičiančios tendencijos padarė įtaką ir kai kurių sporto šakų atsiradimui ar tam tikros sportinės įrangos pakoregavimui sporto salėje.

Apie darbuotojų etatus, galimybes vystyti naujas sporto šakas ir apie jau įrengtas erdves plačiau papasakojo Šilalės sporto mokyklos direktorė Gitana Jurgutienė. Pasak direktorės, salėje vienu metu galės vykti dvi treniruotės ir dėl to bus geriau ir mokyklas lankantiems vaikams. Naujoje sporto salėje vietą sau ras ir Šilalės krašto futbolininkai. Su Gitana Jurgutiene kalbėjome ir apie iškart salėje į akis krintančią įspūdingą laipiojimo sieną.


Kokie pokyčiai laukia susisiekimo infrastruktūros prie Šilalės sporto ir laisvalaikio komplekso bei kokios sporto šakos sportininkus ketina auginti Šilalės sporto mokykla, sužinosite TVK laidoje „Miesto ritmas“ nuo 2024-02-29.

247