TVK

Bronzos medalis chemijos olimpiadoje - šilališkiui

Vasario 22-24 dienomis Vilniaus universitete, Chemijos ir geomokslų fakultete, 62-oje Lietuvos mokinių chemijos olimpiadoje dalyvavo II a klasės mokinys Vykintas Mylimas. Atvykus pirmąją dieną mokiniai tris valandas atliko praktines užduotis ir dalyvavo protmūšyje. Vykintas praktines užduotis atliko puikiai, be klaidų, atpažino aštuonias chemines medžiagas ir pavyko surinkti visus taškus. Antrąją olimpiados dieną, nuo ankstyvo ryto, penkias valandas mokiniai atliko teorines užduotis. Teko stipriai paplušėti, nes komisija pasistengė sukurti ne tik įdomias, bet ir sudėtingas užduotis. Vėliau mokiniai susiskirstė į 20 komandų ir dalyvavo StrateGO žaidime. Vykintas su savo komanda užėmė 3-ąją vietą ir už tai buvo įvertinti prizu. Vakare vyko apeliacijos, šokių ir žaidimų vakaras. Beje, čia V. Mylimas irgi žibėjo - jaunuoliui atiteko geriausio šokėjo titulas.

Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos mokinys Vykintas Mylimas 2024 m. chemijos olimpiadoje užėmė 3-ąją vietą ir gavo bronzos medalį. Pernai Vykintas chemijos olimpiadoje gavo pagyrimo raštą.

V. Mylimą chemijos olimpiadai ruošė chemijos mokytoja-metodininkė Jurgita Alminienė.

Tauragės „Versmės“ gimnazijos mokinė Vakarė Šemelytė taip pat buvo deleguota į Lietuvos mokinių chemijos olimpiadą, tačiau olimpiados dienomis gabi moksleivė sirgo, tad šiais metais chemijos olimpiadoje nesudalyvavo.Šilalės rajono savivaldybės ir Tauragės „Versmės“ gimnazijos informacija

556