TVK

Dar šiemet planuojama įrengti pėsčiųjų ir dviračių taką palei Jūrą

Praeitų metų rugsėjį Tauragės rajono savivaldybė pasirašė sutartį su UAB „Tauragės agrotechnika“ dėl pėsčiųjų ir dviračių tako nuo Tarailių bendruomenės laisvalaikio ir sporto erdvės iki pėsčiųjų tilto. Tako, kadaise stipriai apaugusio krūmais ir menkaverčiais medžiais, valymo darbai jau prasidėjo. Sutvarkyti taką kitoje Jūros upės pakrantės pusėje, nuspręsta neseniai. Daugiau apie trasą ir būsimus darbus, papasakojo Tauragės savivaldybės vyriausiasis inžinierius Tomas Šimašius.

Trasos pradžioje, Šlaito gatvėje, taką numatoma įrengti važiuojamoje kelio dalyje. Nuo Šlaito gatvės iki Hipodromo gatvės bus tiesiamas 2,5 m pločio pėsčiųjų-dviračių takas, išskyrus atšaką prie Tilžės plento, kur tako plotis sieks 3,5 metro.

Dabar tiesiamas dviračiams ir pėstiesiems skirtas takas ves Jūros pakrante, pro Šilo sporto aikštyną, Jūros upės užtvanką, Jūros tiltą, Tauragės motorinio malūno pastatą ir susijungs su jau esamais dviračių takais prie Tilžės plento bei Hipodromo gatvės. Dalis tako projektuojama esamo apsauginio pylimo viršuje. Trasa bus pritaikyta ir žmonėms, turintiems judėjimo negalią. Visoje atkarpoje bus sumontuotas LED apšvietimas. Tauragės rajono savivaldybė skelbia, jog projekto vertė – beveik 486 000 Eur.


Ar bus įrengiama ir daugiau dviračių bei pėsčiųjų takų Tauragėje, ar dabar remontuojamu bei asfaltuosiamu pėsčiųjų ir dviračių taku, kadaise vedusiu ir iki Dapkiškių kaimo, vėl bus galima patogiai vaikščioti, žiūrėkite TVK laidoje „Miesto ritmas“ nuo 2024-02-23.

317