TVK

D. Genienė ir M. Trajanauskas  

Labiausiai 2023 metais nusipelnęs VSB specialistas dirba Tauragėje

Vasario 8 d. Panemunės pilyje įvyko iškilmingi „Metų specialisto“ apdovanojimai, kaip ir kasmet, skirti išreikšti padėką visuomenės sveikatos specialistams, savo darbais ir iniciatyvomis reikšmingai prisidėjusiems prie visuomenės sveikatos stiprinimo ir gerovės. Graži ir prasminga Metų specialisto apdovanojimų tradicija, SVSBA puoselėjama nuo 2016 m., o specialistų rinkimai vyksta net 47 savivaldybių visuomenės sveikatos biuruose.

Kasmet nominacijai gauti potencialius kandidatus gali siūlyti Visuomenės sveikatos biurų vadovai, čia dirbantys specialistai, taip pat ir asociacijos tarybos nariai. Teikiant galimas nominacijas atsižvelgiama į specialisto išskirtines veiklas praėjusiais metais ir darbui svarbias savybes: motyvaciją ir entuziazmą darbui, iniciatyvumą, komunikacinius gebėjimus.

Šiemet vienas iš „Metų specialisto“ apdovanojimų atiteko Tauragės visuomenės sveikatos biuro vaikų ir jaunimo specialistui Mariui Trajanauskui. „Renginys tikrai įspūdingas – tiek pasirinkta vieta, tiek organizavimu. Labai džiaugiuosi, tapęs „Metų specialistu“ ir esu dėkingas savo kolektyvui, nes būtent jie teikė mano kandidatūrą šiai nominacijai. Labai gera jausti komandos palaikymą ir įvertinimą už nuveiktus darbus. Šis apdovanojimas dar labiau motyvuoja ir skatina toliau darbuotis su dar didesniu užsidegimu. Noriu padėkoti ir kiekvienam Tauragės visuomenės sveikatos biuro veiklų dalyviui, nes jūsų palaikymas mus įkvepia bei įpareigoja siekti tikslų ir aukščiausių kokybės standartų,“ – džiaugsmo neslėpė nominuotas visuomenės sveikatos specialistas.

Apdovanotiesiems specialistams įteiktos padėkos kartu su obuolio statulėle. „Šis vaisius įvairiose kultūrose turi net keletą simbolinių reikšmių. Jau kelinti metai dovanojame obuolius, norėdami kolegoms parodyti, ką jų darbai, idėjos ir energija užaugino. Norime, kad jie džiaugtųsi savo darbo vaisiais,“ – džiugiai mintimis dalijosi laikinai einanti Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacijos pirmininko pareigas Kaišiadorių rajono visuomenės sveikatos biuro vadovė Vidita Jonaitė.

Po „Metų specialisto“ apdovanojimų vyko Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacijos (SVSBA) visuotinis susirinkimas. Jo metu 3-ų metų kadencijai SVSBA prezidento pareigos vienbalsiai patikėtos Tauragės visuomenės sveikatos biuro vadovei Daivai Genienei. „Tai - didžiulis pasitikėjimas, mano profesinių kompetencijų ir žmogiškųjų savybių įvertinimas bei atsakomybė.“ - mintimis dalijosi D. Genienė.Parengta pagal Tauragės VSB informaciją

443