TVK

  „Bastilijoje“ siūbavo badmintono raketės

  Šeštadienį, spalio 28 dieną, „Bastilijos“ komplekse vyko badmintono turnyras, skirtas B C ir D pajėgumo grupėms. Turnyrą organizavo Tauragės badmintono klubas „Volanas“, per metus surengiantis apie 6-is badmintono turnyrus. Klubo prezidentas Vilmantas Liorančas interviu metu pirmiausia pasidžiaugė renovuota „Bastilijos“ sale, kurioje žaidėjai nuo šiol gali komfortabiliai žaisti, o tvirtą badmintono bendruomenę, prezidento įsitikinimu, kuria charizmatiški, savo darbui atsidavę treneriai.

  Turnyre dalyvavo ir daug badmintono pasaulyje žinomų vardų. Kaip Tauragės „Volano“ klubo prezidentas sakė - visas Lietuvos badmintono elitas: Aivaras Kvedarauskas – pirmasis badmintonininkas iš Lietuvos, patekęs į geriausių badmintono žaidėjų šimtuką, daugkartinis badmintono čempionas Edgaras Slušnys, Benas Vaškevičius, Ramūnas Bilius ir kiti.

  TVK pakalbino ir Mantą Varnelį – naujausio Kelmės badmintono klubo prezidentą. Pats „Invictus“ klubo prezidentas badmintoną žaisti pradėjo, galima sakyti, neseniai, tad kokia klubo, dar neturinčio nė dviejų metų, sėkmės paslaptis?

  Turnyrą „Bastilijoje“ stebėjo bei apdovanojimus teikė ir Tauragės rajono savivaldybės meras. Dovydas Kaminskas renovuotame „Bastilijos“ komplekse, kuomet vyksta turnyras, lankėsi pirmąkart, tad salės patobulėjimą galėjo įvertinti ir kai salėje žaidžiama. Tauragės meras išdavė ir galimus ateities planus, susijusius su sporto kompleksu.


  Reportažą iš badmintono turnyro, pokalbius su „Volano“ klubo nariais ir atsakymą, ar Tauragės meras ims raketę į rankas, pamatysite ir išgirsite TVK laidoje „Miesto ritmas“ nuo 2023-10-30.

  281

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex