TVK

  D. Jonikas ir O. Ežerskis   

  Treneris O. Ežerskis ir jo suburta komanda Filipinuose buvo laikomi žvaigždėmis

  Iš rugpjūčio viduryje Filipinų sostinėje Maniloje vykusio tarptautinio U16 vaikinų krepšinio turnyro su aukso medaliais grįžo Lietuvos rinktinė. Lietuvos rinktinei vadovavo krepšinio treneris, vienas iš Tauragės krepšinio mokyklos įkūrėjų, Ovidijus Ežerskis. Kokie įspūdžiai iš Azijos kraštuose rengto turnyro ir kokios nuotaikos buriant naujas jaunųjų krepšininkų komandas Tauragėje, šnekėjomės su treneriu O. Ežerskiu.

  Treneris neslepia, kad jaunųjų krepšininkų išvyka į Filipinus ir Taivaną vaikų tėvams kainavo nemažai, tačiau tokio tipo turnyras suteikia neįkainojamos patirties. Kova dėl pergalės buvo intensyvi, kėlė daug emocijų ir kainavo daug nervų.

  O. Ežerskis šypsosi – Filipinuose visi Lietuvos žaidėjai netikėtai tapo žvaigždėmis. Tiesa, ne vien dėl įspūdingo žaidimo.

  Įspūdžiais iš rungtynių užsienio turnyruose pasidalijo ir ten žaidęs tauragiškis Deimantas Jonikas. Šešiolikmetis Deimantas, paklaustas apie priešininkus, kaip ir treneris O. Ežerskis laikosi nuomonės, kad jie buvo kur kas greitesni už lietuvių rinktinės komandą.

  O. Ežerskis apgailestauja, kad kadaise stipri buvusi 2007 metų gimimo vaikinų komanda dabar yra pabirusi. Kai kas krepšinį iškeitė į kitas veiklas, kai kurių krepšininkų šeimos išsikraustė gyventi kitur. O kas Tauragėje vyksta su merginų krepšiniu? Tauragiškis treneris pripažįsta, kad treniruoti mergaites yra kas kita, negu treniruoti berniukus.

  Ne visi jaunieji sportininkai pasuks profesionalių krepšininkų keliu, tačiau O. Ežerskis patikina, kad tai normalu ir svarbiausia auginti ne tiek krepšininką, kiek tiesiog gerą žmogų.


  Interviu su Tauragės krepšinio aistruoliais iš Modulio sporto salės jau nuo 2023-09-15 TVK laidoje „Miesto ritmas“.

  285

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex