TVK

  Karolis Aleksandravičius  

  Karolis Aleksandravičius - Lietuvos galiūnas iš Šilalės

  Liepos 29-ąją Druskininkuose vyko Lietuvos galiūnų čempionato finalas. Rąsto kėlimo, padangos vertimo, burbulų atkėlimo, lagaminų laikymo, akmenų sukėlimo ir kitose rungtyse varžėsi 10 Lietuvos sportininkų. Susumavus visus rungčių rezultatus nugalėtoju paskelbtas šilališkis Karolis Aleksandravičius. Tai – jau ne pirmoji galiūno pergalė. Su Lietuvos čempionu apie jo sporto režimą, artimiausius planus ir svajones susitikome pakalbėti Šilalės sporto ir sveikatingumo klube „Olimpas“.

  Į „Olimpo“ sporto ir sveikatingumo klubą sportuoti ateina ir buvęs Karolio kūno kultūros mokytojas Rimantas Vaškys. Mokytojo pasiteiravome, koks Karolis Aleksandravičius buvo mokinys fizinio ugdymo pamokose ir R. Vaškys sako, kad tuo metu, kai dabar tituluotas stipriausias Lietuvos žmogus dar tik mokėsi mokykloje, niekas negalėjo pagalvoti, jog mokinys pasieks tokių sporto aukštumų. Kad nuoseklus darbas ir užsispyrimas neiškristi iš rutinos yra itin svarbu siekiant svajonės, patvirtina ir pats Karolis.

  Po savaitės ramių atostogų gimtojoje Šilalėje Karolis grįš darbuotis į Vilnių. „Niekad nepatikėtumėt, ką dirbu“, - šypsosi šilališkis. Sportininkas turi inžinerijos diplomą ir dirba pagal specialybę. Taip pat galiūnas sostinėje yra atidaręs savo sporto salę „Steel Warriors“, skirtą jėgos sporto entuziastams.

  Kada galiūnai baigia savo sportinę karjerą priklauso nuo jų sveikatos, sako Karolis Aleksandravičius, tad vyras treniruojasi atsakingai ir savo sveikatą tausoja, idant Šilalė ir visa Lietuva dar ne kartą galėtų didžiuotis galiūno pasiekimais.


  Pokalbį su galiūnu Karoliu Aleksandravičiumi žiūrėkite laidoje „Miesto ritmas“ nuo 2023-08-09.

  339

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex