TVK

  Linas Naujokas ir Keira  

  VSAT kinologų biatlono varžybose taurę laimėjo Pagėgių pasienio rinktinės kinologas ir Keira

  2023-08-04, penktadienį, Vilniaus pasienio rinktinėje, Mickūnuose, vyko VSAT kinologų biatlono su tarnybiniais šunimis „Ramziui paminėti“ varžybos.

  Iš viso varžybose dalyvavo 41 dalyvis iš Vilniaus, Varėnos ir Pagėgių pasienio rinktinių, Užsieniečių registracijos centro kinologai su tarnybiniais šunimis. Į Vilniaus pasienio rinktinę taip pat atvyko dalyvauti svečiai iš policijos, kariuomenės, Kalėjimų tarnybos bei būrys civilių kinologijos entuziastų iš Lietuvos ir Latvijos. „Tauragės bėgimo klubo“ vadovas, pasienietis kinologas Linas Naujokas varžybose dalyvavo su belgų avigane Keira iš Pasienio tarnybos.

  Dalyviai įveikė 12.6 kilometrų ilgio trasą, kurioje netrūko įvairių gamtinių bei dirbtinių kliūčių, kur keturkojai turėjo atremti figūranto ataką bei sulaikyti tariamą pažeidėją, plaukti, šliaužioti, įveikti klampią pelkę, taip pat pareigūnams ir civiliams teko pademonstruoti akies taiklumą.

  Šiųmetinėse Valstybės sienos apsaugos tarnybos atviro kinologų su tarnybiniais šunimis biatlono „Ramziui paminėt“ varžybose, pareigūnų grupėje kandančių šunų kategorijoje antrus metus iš eilės 1-oji vieta atiteko Linui Naujokui, VSAT Pagėgių pasienio rinktinės Viešvilės pasienio užkardos kinologui.


  Asmeninio albumo ir renginio organizatorių nuotraukos.

  352

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Žiūrimiausios naujienos
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex