TVK

  Lietuvos badmintono U17 rinktinė  

  Europos jaunių badmintono čempionate žais tauragiškis Nojus Tenikaitis

  Nojus Tenikaitis  

  2022 m. gruodį Europos badmintono konfederacijos (Badminton Europe) direktorių taryba nusprendė, kad 2023 metų Europos U17 asmeninis ir komandinis čempionatai vyks Lietuvoje, tad jau rytoj, rugpjūčio 4-ą dieną, Vilniuje, SEB Arenoje, dvylikos Lietuvos badmintonininkų U17 rinktinė turės galimybę siekti aukščiausių Europos apdovanojimų.

  Pirmenybės prasidės komandinėmis varžybomis - Lietuvos rinktinė varžysis 3-oje grupėje su Kipro, Latvijos ir Turkijos rinktinėmis. Grupių laimėtojai žais tarpusavyje vieno minuso sistema iki tol, kol paaiškės čempionai.

  Rugpjūčio 8-ą dieną prasidės asmeninės varžybos skirtingose kategorijose. Dėl Europos čempionų titulų varžysis vilniečiai Domas Pakšys, Dominik Tankevič, Taja Leonovič, Jorūnė Šalnaitė, Jorė Kavaliauskaitė, Goda Vancevičiūtė, kauniečiai Rokas Lesinskas, Jurgis Jatulis, Kipras Sakalauskas ir tauragiškis Nojus Tenikaitis. Lietuviai žais merginų ir vaikinų vienetų bei dvejetų kategorijose, mišraus dvejeto kategorijoje.

  Rinktinės trenerė Vytautė Fomkinaitė sako, kad pagrindinis lietuvių badmintonininkų tikslas čempionate yra komandinėse varžybose iškovoti pirmą vietą grupėje ir „užimti kuo aukšesnes pozicijas asmeninėse varžybose ir patekti į TOP 8“. Pasak trenerės, įvertinus Lietuvos rinktinę, jaunieji sportininkai tai gali pasiekti.

  Europos U17 badmintono čempionatai vyks rugpjūčio 4-11 dienomis Vilniuje.

  161

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex