Dovydas Razas, Samanta Golubickaitė

61-ajame Lietuvos badmintono čempionate skambėjo ir tauragiškių pavardės

Rokas Lesinskas, Nojus Tenikaitis

Mark Šames, Dovydas Razas

Gegužės 6-7 dienomis Druskininkuose vyko 61-asis Lietuvos badmintono čempionatas. Į Druskininkus siekti pergalių vyko ir tauragiškiai sportininkai: Viltė Paulauskaitė, Nojus Tenikaitis ir Dovydas Razas.

Atkaklioje moterų vienetų (MV) kategorijos finalo dvikovoje tauragiškė Viltė Paulauskaitė rezultatu 21:7, 19:21, 21:16 pralaimėjo Samantai Golubickaitei ir pelnė sidabro medalį bei vicečempionės titulą. Abi žaidėjos priklauso Kęstučio Navicko badmintono akademijai.

Vyrų dvejetų (VD) kategorijos finale bronza atiteko Augustui Valatkai ir Ąžuolui Barkauskui bei Dovydui Razui, atstovaujančiam Tauragės badmintono klubą „Volanas“, ir Mark Šames iš Kauno badmintono klubo.

Mišrių dvejetų (MX) finale Povilas Bartušis ir Viltė Paulauskaitė kovojo prieš Danielių Beržanskį ir Gabiją Mockutę, kuriuos nesunkiai įveikė rezultatu 21:14, 21:11 ir tapo mišrių dvejetų kategorijos čempionais.

Jauniausias Lietuvos badmintono čempionato dalyvis tauragiškis Nojus Tenikaitis įveikė varžovą Roką Lesinską ir pateko į atkrintamųjų varžybų etapą. Penkiolikmetis atkrintamosiose nugalėjęs badmintonininką Augustą Valatką, rezultatu 21:12, 21:7 nusileido 2023 metų Lietuvos badmintono vyrų vienetų čempionui Jonui Petkui.