TVK

  Batakiškiai svarsčių kilnotojai iš Paryžiaus parvežė rekordus

  Svarsčių kilnojimo pasaulyje gerai žinomi broliai Justas ir Julius Optai iš Batakių (Tauragės raj.) ir šįkart sužibo Paryžiuje vykusiame Europos čempionate.

  Svarsčių kilnotojas Julius Optas tapo 2024 m. Europos čempionu ir pasiekė absoliutų Lietuvos rekordą svarsčių rovimo rungtyje. Batakiškis svorio kategorijoje iki 95 kg svarstį išrovė 214 pakartojimų. Didžiausias Juliaus Opto konkurentas buvo svorių kilnotojas iš Ukrainos, taip pat teko konkuruoti ir su sportininku iš Latvijos. Latvio rezultatas mažai tesiskyrė nuo batakiškio rezultato.

  Justas Optas čempionate užėmė antrąją vietą - svarsčių rovimo rungtyje iki 85 kg sportininkas pagerino savo rekordą. Justas Optas svarstį išrovė 204 pakartojimų. Pasiteiravus Justo, ar ateityje „gresia“ dar daugiau rekordų, batakiškis atsakė, kad nemėgsta švaistytis žodžiais - tiesiog daro tai, ką geriausio gali, tad ir apie naujas pergales ir rekordus kalbėti galės tik tada, kai jie bus pasiekti.

  Broliai Optai į čempionatą Paryžiuje vyko kartu su Lietuvos svarsčių kilnojimo rinktine. Europos čempionate Lietuvos rinktinė tapo čempionais ilgo ciklo estafetės rungtyje.

  Batakiškiai sportininkai reiškia padėką Tauragės rajono savivaldybei už finansinę paramą, padėjusią pasiruošti ir nuvykti į Europos čempionatą Paryžiuje.

  107

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Žiūrimiausios naujienos
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex