TVK

  Tauragiškiai iš futbolo vaikščiojant turnyro parvežė nugalėtojų medalius

  Kovo 15 d. Kauno LFF treniruočių futbolo centre įvyko antrasis Lietuvos futbolo federacijos ir Lietuvos masinio futbolo asociacijos organizuojamas futbolo vaikščiojant turnyras, kuriame triumfavo tauragiškių komanda. Turnyre dalyvavo 16 komandų iš Kelmės, Nidos, Tauragės, Marijampolės, Klaipėdos, Tytuvėnų, Mažeikių ir Gargždų. Tauragei šiame turnyre atstovavo net 4 komandos: Adakavo socialinių paslaugų namų Tauragės padalinys, „Beržė“, „Zumpė“, „Tauras“. Pastarieji, laimėję visas žaistas varžybas, tapo turnyro čempionais.

  Pirmojo futbolo vaikščiojant turnyro, įvykusio prieš dvejus metus, nugalėtojais taip pat tapo Tauragės komanda. Į 2022 m. organizuotą turnyrą vyko tik viena tauragiškių komanda, o šiemet turnyre dalyvavo jau 4-os – tai rodo šio žaidimo populiarumo didėjimą. Žaidimas yra gan paprastas, tinkamas vyresnio amžiaus ar turintiems judėjimo sunkumų žmonėms. Pagrindinė jo taisyklė – negalima bėgti, žaidžiama vaikščiojant. Žaidimas nereikalauja specialaus fizinio pasirengimo, neleidžia didesnio kontakto - taip sumažindamas traumų tikimybę, tačiau skatina judėti, bendradarbiauti komandoje ir išlaiko pagrindinius futbolo elementus.

  Futbolo vaikščiojant užsiėmimus organizuoja Tauragės visuomenės sveikatos biuras (Tauragės VSB). Treniruotes reguliariai lanko apie 35 žaidėjus. Juos treniruoja visuomenės sveikatos specialistas Marius Trajanauskas. Šiemet prie futbolo vaikščiojant žaidėjų prisijungė ir Adakavo socialinių paslaugų namų Tauragės padalinys. Jiems šis turnyras buvo pirmasis, tačiau tikrai ne paskutinis.

  Visos dalyvavusios komandos buvo apdovanotos dalyvavimą ar laimėjimą primenančia dovana. Turnyro debiutantai – Adakavo socialinių paslaugų namų Tauragės padalinio žaidėjai – buvo labai laimingi, kad namo parveš taurę, kuria džiaugsis su likusia bendruomene. Grįždami tarėsi, kokioje garbingoje vietoje laikys šį apdovanojimą ir medalius, svarstė, kaip po turnyro juos sutiks kiti jų bičiuliai ir namų darbuotojai.

  Visuomenės sveikatos biuras kviečia tauragiškius jungtis prie šios populiarėjančios sveikatinimo veiklos, suteikiančios naudos ne tik fizinei, bet ir emocinei sveikatai, nes, kaip teigia Tauragės VSB, kiekviena treniruotė ir kiekvienas turnyras suteikia gerų emocijų, o pagrindinis tikslas nėra varžytis – svarbiausia patirti naujų, smagių įspūdžių ir būti fiziškai aktyviems.  Tauragės rajono savivaldybės
  visuomenės sveikatos biuro informacija

  139

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex