TVK

  Pirmajame Baja Hail greičio ruože Rokas Baciuška nusileido tik vietiniam Yazeedui Al-Rajhi

  Saudo Arabijoje vykstančiame „Hail Toyota International“ ralyje dalyviai varžėsi pirmajame 302 kilometrų ilgio specialiame greičio ruože. Naujoje Ultimate klasėje startuojantis lietuvis Rokas Baciuška su šturmanu Oriolu Vidaliu Montijano („Overdrive Racing“) finišavo per 2 val. 50 min. 8 sek. ir užėmė 2-ąją vietą.
  Pasaulio ralio-reidų čempionas sėkmingai pradėjo šį sudėtingą etapą ir tik pasiekus 60 kilometrą lenkimui užleido Saudo Arabijos „Toyota“ ralio čempionų titulą ginančio Yazeedo Al-Rajhi ir jo šturmano vokiečio Timo Gottschalk ekipažą.


  „Yazeedas parodė, kaip reikia važiuoti. Jis yra namuose ir tokio tipo trasomis su Toyota nuvažiavęs ženkliai daugiau už mane, todėl turim puikų pavyzdį. Reikia rinkti kilometrus, tobulėti ir semti visas žinias, ko mes čia ir atvykome“, - pasakojo R. Baciuška.

  Jaunasis lenktynininkas, antrąkart karjeroje išbandantis T1+ klasės automobilį, pridėjo, kad įdomiausia patirtis šiandien buvo važiuoti per dideles kopas, smėlio keliukus, greitomis sekcijomis.

  „Pradžioje prisibijojau, vis dėlto greitis šiek tiek kitoks nei Can-Am bagiuko, galime spausti net 170 km/val. Sutrumpėja vaizdas, duobės irgi nesimato taip, kaip norėtųsi, bet šturmanas atliko puikų darbą, esam patenkinti“, - sakė R. Baciuška.

  Šeštadienį Hail ralio dalyviams teks įveikti dar 164 kilometrus. Ultimate klasėje (anksčiau T1 ir T1P) varžosi dvylika automobilių, 12 „Challenger“, trys „Stock“ ir 15 „SSV“. Kiti „Toyota“ automobilius vairuojantys ir su R. Baciuška šiose lenktynėse besivaržantys žinomi vardai: argentinietis Juanas Cruzas Yacopini, Saudo Arabijos vairuotoja Dania Akeel.

  „Hail Toyota International“ ralis žymi pirmąjį FIM Bajas pasaulio taurės ir Saudo Arabijos „Toyota“ čempionato renginį, vyksta vasario 8–10 dienomis. Trijų dienų maršrutas per dykumas, supančias šiaurinį centrinį miestą – itin sudėtingas. Trasą sudaro 85 procentai atviros dykumos, 10 procentų žvyro ir purvo takelių bei 5 procentai smėlio kopų Didžiojoje Nafudo dykumoje.  „RB Media“ informacija

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex