TVK

  Rokas Baciuška ištestavo „Toyota“ automobilį Saudo Arabijos trasose

  Nors po Dakaro ralio dar praėjo nedaug laiko, lenktynininkas iš Tauragės Rokas Baciuška jau grįžo į Saudo Arabiją, kur rytoj su T1+ arba Ultimate klasės automobilu startuos „Hail Toyota International“ ralyje.

  Trečiadienį Rokas su šturmanu Oriol Vidal Montijano dalyvavo „Toyota Overdrive“ komandos organizuotuose testuose ir išbandė ekipažui Hail lenktynėms paruoštą bolidą.

  „Antras kartas su Toyota, tik jau smėlynuose, tai jausmas kiek kitoks. Pravažiavome apie 50 kilometrų, apsitarėm detales su mechanikais ir esame pasiruošę prologui“, – po testų kalbėjo R. Baciuška.

  Komandą jau pernai Baja Aragon lenktynėse pažinęs pasaulio čempionas pridėjo, kad tikslas šiame ralyje – parodyti geriausią rezultatą ir, svarbiausia, sėkmingai finišuoti.

  Naujoje Ultimate klasėje (anksčiau T1 ir T1P) varžysis dvylika automobilių, 12 bus „Challenger“, trys „Stock“ ir 15 „SSV“. Saudo Arabijos „Toyota“ ralio čempiono titulą ginantis Yazeedas Al-Rajhi ir jo šturmanas vokietis Timo Gottschalk užėmė antrąją vietą praėjusių metų FIA pasaulio ralio-reidų čempionate ir FIA pasaulio Baja taurės turnyre, o su „Toyota Hilux“ jie yra pirmaujantis ekipažas aukščiausioje grupėje. Kiti „Toyota“ automobiliai: R. Baciuška argentinietis Juanas Cruzas Yacopini, Saudo Arabijos vairuotoja Dania Akeel.

  „Hail Toyota International“ ralis žymi pirmąjį FIM Bajas pasaulio taurės ir Saudo Arabijos „Toyota“ čempionato renginį, vyks vasario 8–10 dienomis. Trijų dienų maršrutas per dykumas, supančias šiaurinį centrinį miestą, bus itin sudėtingas. Trasą sudarys 85 procentai atviros dykumos, 10 procentų žvyro ir purvo takelių bei 5 procentai smėlio kopų Didžiojoje Nafudo dykumoje.  „RB Media“ informacija


  Rokas Baciuška Saudo Arabijos trasoje

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex