TVK

  Iš kairės: R. Lipkevičius, M. Skuodis, V. Bendaravičius  

  Pagėgiuose lankėsi Susisiekimo ministras Marius Skuodis. Aptartos aktualiausios problemos

  Š. m. lapkričio 14 dieną Pagėgių savivaldybėje su darbo vizitu lankėsi LR Susisiekimo ministras Marius Skuodis, viceministrai Mindaugas Tarnauskas ir Julius Skačkauskas, ministro patarėja Gabrielė Vasiliauskaitė, AB LAKD generalinio direktoriaus patarėjas Remigijus Lipkevičius.

  Delegaciją sutiko Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius, Strateginio ir investicijų skyriaus vedėjas Bronislovas Budvytis ir kartu apžiūrėjo opiausias savivaldybės vietas – tiltus Mociškiuose, užliejamas pievas Stoniškių sen., lankėsi Rambyno regioniniame parke, Rambyno pasienio kontrolės punkto teritorijoje, Panemunėje, apžiūrėjo kitus svarbius transporto infrastruktūros objektus bei problemines vietas. Svečiai taip pat apžiūrėjo neseniai atidarytą naują Pagėgių autobusų stotį, apsilankė savivaldybės Kultūros centre ir Vydūno viešojoje bibliotekoje.

  Savivaldybės infrastruktūros – kelių ir gatvių – įrengimo ir rekonstravimo projektai bei kiti svarbūs klausimai buvo aptarti Pagėgių savivaldybės tarybos posėdžių salėje. Kalbėta dėl galimybės įrengti dviračių takus savivaldybės teritorijoje, taip pat dėl pėsčiųjų takų Pagėgių m. Žemaičių g. ir Vilkyškių mstl. Lukošaičio g. įrengimo, aptartas aktualus gatvių apšvietimo klausimas, regioninių kelių priežiūros problemos ir kt. svarbūs klausimai. Susitikime dalyvavo savivaldybės vicemerės Ligita Kazlauskienė ir Aušra Zongailienė, administracijos direktorė Dalija Irena Einikienė, savivaldybės tarybos nariai, savivaldybės seniūnijų seniūnai, administracijos darbuotojai.

  Sutarta toliau bendradarbiauti ir kartu spręsti savivaldybėje kylančias kelių problemas.  Pagėgių savivaldybės informacija

  525

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex