TVK

  Šilalėje lankėsi ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė

  Premjerė Ingrida Šimonytė rugsėjo 22-ąją, penktadienį, lankėsi Šilalės rajone.

  Vyriausybės vadovė aplankė Laukuvoje įrengiamą Dalios Grinkevičiūtės namą-memorialinį muziejų, kuris, kaip siekiama, galėtų tapti traukos ir pasididžiavimo vieta tiek Šilalės krašto ir jo apylinkių gyventojams, tiek svečiams iš kitų Lietuvos regionų bei užsienio. Jo paskirtis – supažindinti su trėmimų ir krašto istorija, stiprinti pilietinį sąmoningumą, didelį dėmesį skiriant vietos bendruomenės vaidmeniui. Finansavimą muziejaus kūrimui skyrė Vyriausybė ir Šilalės rajono savivaldybė.

  Premjerė penktadienį taip pat susitiko su Šilalės rajono savivaldybės vadovais, seniūnijų seniūnais, aptarė aktualius rajonui ir jo gyventojams klausimus.

  Vizito Vakarų Lietuvoje metu I. Šimonytė lankėsi ir brigados generolo Motiejaus Pečiulionio artilerijos batalione, apžiūrėjo vykstančias karinio miestelio statybas bei diskutavo su Lietuvos kariuomenės atstovais. Premjerei susitikime pristatytas karių mokymų ir treniruočių laukų poreikis bei čia kuriamos jų sąlygos.

  Po susitikimo savivaldybėje I. Šimonytė išvyko apžiūrėti brigados generolo Motiejaus Pečiulionio artilerijos batalione Pajūryje vykstančių karinio miestelio statybų.  Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos ir Šilalės rajono savivaldybės informacija

  461

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex